Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért vették rossz néven ha...

Miért vették rossz néven ha próbaidő utolsó napján mondtam fel a próbaidőre hivatkozva? A cég ugyanet csinálja, most fordítva történt-csak nekik szabad, de velük szemben már nem baba a szitu?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 18:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
9: Egy olyan világban, ahol anélkül is realizálom, ha elégedettek a munkámmal, hogy ezt a számba rágnák.
2021. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem tilos, sőt.

Nyilván azért, mert belöltek 3 hónapot a betanításodba, mintha minden rendben lenne és számíthatnának rád hosszú távon, aztán koppantak. Általában pár hét után tudják már az emberek, hogy ott akarnak-e dolgozni


Egyébként mégis felmondtál az alapítványi iskolában? Megkaptad a végkielégítést?

2021. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én dolgoztam már jó néhány munkahelyen, de olyan cégnél még nem, ahol ne minősítették volna valahogy a munkámat, ne jelezték volna, hogy mennyire vannak megelégedve, miben kellene még szerintük feljődnöm stb. Ez nem azt jelenti, hogy rendszeresen félrevontak és kiselőadást tartottak, hanem hogy egy vezetőtől, főnöktől, kollégától elhangzott néha ilyen megjegyzés, így nagyjából képben voltam azzal, hogy terveznének-e velem hosszabb távon. Ennyi értékelés szerintem is alap egy munkahelyen. Maximum egy olyan munkahelyen nem, ahol bármikor helyettesíthető, monoton munkát végző droidokat alkalmaznak.
2021. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!