Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok a munkahelyen...

Felmondanátok a munkahelyen pár kolléga miatt? Folyamatosan kapom a megjegyzéseket a külsőm miatt, de már odáig jutottak, hogy az ebédem elveszik, volt hogy az autóm kerekét engedték le.

Figyelt kérdés
Tudom nem vagyok szép de amit lehet megteszek, igényesen öltözök, idén lett fogszabályzöm is. Küzdök a kilókkal, diétázok is. Ezek mellett nagyon csendes visszafogott próbálok lenni. Az a bajuk velem, hogy magasabb a végzettségem, ez nyíltan megmondták. Mióta ott folyamatosan minden nap valamival beszélnak, elveszik stb..
2021. nov. 29. 08:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet nem tudsz kihozni a helyből, akkor érdemes váltani. Ebédhez meg, jó étvágyat!
2021. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Talán ha leordítanád a fejüket, hogy "ennyi volt és nincs tovább", abbahagynák..
2021. nov. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert hagyod. Ha valaki megpróbálna bármi cuccomhoz hozzányúlni, úgy verném szájon, hogy 10 év múlva is megemlegeti.
2021. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Ebédedet elveszik? Autód kerekét leengedik?

Ez nagyon durva!

Hát, ha én konkrétan tudnám, ki tette (kik tették) ezt velem, valószínűleg ott a munkahelyen akkora balhét csinálnék, hogy a nagyfőnök is bejönne az ordításomra. És ott őelőtte mondanám meg, ki és mit tesz velem.

Döbbenetes, én a való életben nem is hallottam még ilyenről. Ez irodai munkahely? Vagy kétkezi munka gyárban? Főnök tud ezekről? Tudja egyáltalán, miféle gazemberek dolgoznak nála?

2021. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen munkahelyert nem erdemes 'harcolni' ... (milyen emberek dolgoznak ott?) ... fonok is szep szam lehet, hogy hagyja ilyen iranyba haladni a dolgokat.
2021. nov. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Van az a pont mikor már az öklök nyelvén kell beszélni.
2021. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Engem azért csesztettek, mert diplomás vagyok és realative (hozzájuk képest) jól nézek ki. Én váltottam. Ahol vagyok, ott hasonló mentalitású emberek dolgoznak,mint én és természetesen itt nincs baj... Ha jobbnak gondolnak, akkor az maga a pokol... Valtsal szerintem. :)
2021. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Váltsál, nekem is volt ilyen munka helyem , el is mondtam a felmondáskor a főnöknek az okokat , azonnali felmondás a munkatársak viselkedésére hivatkozva , a főnök annyit mondott hogy nem rúghat ki 3embert 1ember miatt.:) mondtam neki nem is kell , de holnaptól nem jövők. Ennek 6 hónapja azóta 3szor hívott vissza a főnök ,hogy elküldi őket csak menjek vissza ,mert mindenkit kicsinálnak. De mégcsak megsem fordult ilyen a fejemben. Tehát monsj fel ,sőt ha mégegyszer leengedik a gumid , tegyél feljelentést szándékos károkozás miatt( vagy garázdaság), hidd el onnantól kezdve nem fognak kötöszködni. Meg azt tudtad hogy ha azt nézük rágalmaznak is téged,pluaz kát okoznak a vagyon tárgyadban ,olyan anyagi kártérítést kérhetsz tőlük hogy 1évig ingyen fognak dolgozni, csak hívd fel a figyelmük erre,de ezért a cég ellen is nyernél munkaügyi pert,mert a cég dolga hogy a munkásaik ne így viselkedjenek.
2021. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
Igen fel, na taka.
2021. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ha van legalább 1-2 hónapra elegendő tartalékod akkor gondolkodás nélkül.

Ez nagyon durva, nem értem hogy felnőtt emberek hogy engedhetnek meg maguknak ilyen viselkedést.

De Te is kiállhatnál jobban magadért. És az most tök mellékes, milyen a kinézeted. Ha hagyod magad, akkor sajnos máshol is rád fognak szállni, még ha nem is ennyire durván mint itt.

2021. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!