Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A britek nyílt pöffeszkedő,...

A britek nyílt pöffeszkedő, leereszkedő stílusa miért ennyire irritáló számomra?

Figyelt kérdés
Magyarok sem mindig tökéletesek, tudnak bunkók lenni de legalább nem gőgösek. Ennél a felsőbbrendűségi komplexusnál amit a britek demonstrálnak nincs gusztustalanabb emberi megnyilvánulás.
2021. nov. 29. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

“Ennél a felsőbbrendűségi komplexusnál amit a britek demonstrálnak nincs gusztustalanabb emberi megnyilvánulás.”


Lehet inkabb neked van alacsonyabbrendusegi komplexusod?

2021. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
10 éve élek itt. Az állampolgárságom is megvan. De angol barátom nincs. Van pár akivel normális kollegális viszonyom van, de ennyi, semmi több. Nekik én csóró keleti vagyok. Lenéznek ugyanúgy ahogy lenézik pakhikat, a west indiesről jöttetek, stb stb.
2021. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően sok nemzet sok tagjában van egy ilyen (oktatás, kultúra stb. által) beléjük nevelt, hagyományozódott felsőbbrendűségi, egyébként tárgyilagosan nézve hamis nézetrendszer más nemzetek tagjaival szemben. Olyan ez, mint a nagy magyarkodás, de említhetnék mást is, de nem teszem. A britek nem álltak meg a "három tenger mosta partjainkat" emléknél, hiszen ők több kontinensen vetették meg a lábukat és tele voltak gyarmatbirodalmakkal, ahol a jelenlétük emléke a mai napig megvan.
2021. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2 Mondjuk ez nem csak a britekre jellemző.Általánosan igaz minden nemzetemre, hogy egy alacsonyabbre ndű, koszos bevándorlónak tartanak kivétel nélkül minden gazdasági bevándorlót, aki az övéknél szegényebb országból költözött hozzájuk.
2021. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetre*
2021. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Untermensch vagy.
2021. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A francia is arcos, vagy az olasz de legalább stílusosan, a britek közt is van stílusosan pöfeszkedő, amolyan Guy Ritchie filmekben szereplő alakok, de a legtöbbtől hanyingere van az embernek, de mivel sajnos ők voltak a legsikeresebb gyarmatosítók, az ő kultúrájukat kell elviselnünk, miközben lennének sokkal jobbak is, de ez van.
2021. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
számomra is az
2021. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok meg román-ukrán vendégmunkásoznak.
2021. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 4 évet dolgoztam az UK-ban, de nekem is távolságtartónak és lenézőnek tűntek, pedig nem valami menial job-ot nyomtam...
2021. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!