Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A britek nyílt pöffeszkedő,...

A britek nyílt pöffeszkedő, leereszkedő stílusa miért ennyire irritáló számomra?

Figyelt kérdés
Magyarok sem mindig tökéletesek, tudnak bunkók lenni de legalább nem gőgösek. Ennél a felsőbbrendűségi komplexusnál amit a britek demonstrálnak nincs gusztustalanabb emberi megnyilvánulás.
2021. nov. 29. 11:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

2


Ugyanez a helyzet velem és a magyar ismerőseimmel is. Én 9 éve élek itt és tárgyilagos kurta szóváltáson kívül előrébb nem jutottam. Otthon pedig mindig volt baráti köröm. De biztos velem van a baj…

2021. nov. 30. 10:13
 12/14 A kérdező kommentje:

1


“Lehet inkabb neked van alacsonyabbrendusegi komplexusod?“


A kultúrájukban megengedett az arrogancia, sznob viselkedès. Az enyémben meg nem, mert úgy szájba bhasznak (teljesen jogosan) hogy kétszer meggondolod mielőtt újra úgy viselkedsz.


Ez nem jelent kisebbségi komplexust csak normális emberhez méltó viselkedést. A hódításaik és anyagi jólétük az agyukra ment.

2021. nov. 30. 10:15
 13/14 A kérdező kommentje:

10

“Én 4 évet dolgoztam az UK-ban, de nekem is távolságtartónak és lenézőnek tűntek, pedig nem valami menial job-ot nyomtam“


Igen és gyakran segghülyék emellett. Lehet otthonról két diplomád egy itteni raktári pakoló akkor is mint valami barlangszökevényre fog rád tekinteni. Eszméletlen.

2021. nov. 30. 10:17
 14/14 anonim ***** válasza:

“A kultúrájukban megengedett az arrogancia, sznob viselkedès. Az enyémben meg nem, mert úgy szájba bhasznak (teljesen jogosan) hogy kétszer meggondolod mielőtt újra úgy viselkedsz.”


Hat ha te neked oszinten ez a velemenyed es ezt a viselkedest tartod normalisnak, akkor valoszinuleg veled van a problema. Nem tudom melyik orszagban b*sznak szajba (allitasod szerint teljesen jogosan) csak azert, mert arogans/lekezelo valakinek a viselkedese. Mindenhol vannak bekepzelt, arogans, b.nko emberek, ezt ertelmes ember tudja kezelni, es nem szajbab*szassal. Ez Magyarorszagon sem szokas.


Szoval ha leneznek, az azert van, mert tenyleg egy primitiv eloember benyomasat kelted joadag frusztracioval es agresszioval megspekelve.

2021. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!