Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok heti fizeteses munkaajanla...

Sok heti fizeteses munkaajanlatot talalok mostanabna. Ennyire viszontagsagos lett az elet itthon, hogy a heti fizetes fontossa valt?

Figyelt kérdés
Ennyire duborog a gazdasag

#munka #hely #Magxarorszah
2021. nov. 29. 15:46
 1/7 grafno ***** válasza:
Britanniában élsz?
2021. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM, csak sok embernek könnyebb nem azonnal elszórni a pénzt, ha hetente kapja és nem havonta.
2021. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy hetente vagy havonta kapod a fizetést, attól nem lesz több vagy kevesebb.

Csak sokan nem tudnak a pénzzel bánni, nekik előnyösebb így.

2021. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok országban hetente adják a fizut.

Nekem tetszik mert úgy nehezebb belefutni, hogy hó végére nem marad semmi.

2021. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alkalmisokat fizetik hetente, és decemberben mindig több alkalmis kell, ennyi.
2021. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Én örülnék neki ha ez lenne a szokás mindenhol. Hamarabb kiderülne ha atver a főnök. Nem lehetne hónapokat ingyen dolgoztatni.
2021. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ünnepekre tekintve egyre több az olyan ember aki karácsonyi ajándékokra gyűjt vagy csak az ünnepi költségekre és elmennek dolgozni. Abszolút szerintem az ünnepekhez van köze. Egyébként senki nem kérdezte, de egy jó rendszernek tartom.
2021. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!