Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem totál alap dolog lenne,...

Nem totál alap dolog lenne, hogy próbaidő alatt adnak visszajelzést a próbaidős munkájának minőségéről?

Figyelt kérdés

Lejáróban van a 3 hónap és nekem egy árva szót nem szólt senki, se azt hogy de jól csinálom, senm azt hogy béna vagyok.

Nem alap lenne, hogy visszajeleznek, minősítenek? Ez nem teljesen evidens?


2021. nov. 29. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Soha sehonnan nem kaptam semmit. a 3 hónap az csak egy ürügy, hogy kirughatnak ha akarnak mindenféle indok nélkül emellett te is felmondhatsz ugyanígy. Ezért is próbaidő. Kipróbálod a munkát, ők meg téged.(nem hiányzol, nem lopsz, elvégzed a munkád stb.)
2021. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha netán utolsó nap közlöm hogy nyasgem én leléptem, míg ők meg akartak tartani, akkor meg én leszek a szemét aki "nem szólt hogy nem jó neki" eltaláltam?
2021. nov. 29. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyu. Van egy szerződésed. Miért ne léphetnél le 25. én ha 26.-áig szól? Kit érdekel, hogy mit mondanak rólad egy olyan helyen ahova már úgyse mész?
2021. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesznek boldogok, de attól még nem tarthatnak vissza.
2021. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Láttam az előző kérdésed: teljesen mind1 hogy az utolsó napon, vagy a 4. héten mondasz fel. Erre való a próbaidő, ráadásul pár hét olykor am is kevés, hogy kiismerje valaki a munkahelyet.


Nem vagy köteles tovább dolgozni 1 nappal sem nekik, csak azért mert te már tudod, hogy nem akarod.. Igazából akkor is húzták volna a szájukat, hogy 4 hét után hagyod ott azonnalival. Ergo tök mindegy.


Másfelől én volt, hogy akár maradhattam volna még 1 hetet vagy kettőt, de nem vállaltam be próbaidősként, ugyanis nem fogom végighallgatni 1-2 kolléga ajvékolását vagy puffoggását még 1 hétig amíg ott vagyok, és én úgy döntöttem, hogy nem akarok maradni..


Szóval kár ezen pörögni, normális helyen én maradtam amikor próbaidőről mondtam fel, de vannak helyzetek, amikor inkább magadat kell nézni.

2021. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsoki ***** válasza:
Valóban,evidens lenne. A tény,hogy semmit nem szóltak,az azt jelenti,hogy rendben vagy. Akkor szólnának,ha nem lennének elégedettek veled. A próbaidő azt jelenti,hogy bármelyik fél,indoklás nélkül,holnaptól nem itt,illetve ott dolgozik tovább. Az esetleges nem folytatást,írásban kell benyújtani. Esetleg a munkavállaló egy semmitmondó,családi okokra hivatkozva,nem folytatja. Azt sem tiltja semmi,hogy az utolsó nap jelezze bármelyik fél,hogy ennyi volt.
2021. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!