Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik az,hogy a munkám...

Létezik az,hogy a munkám miatt nem bírok szerelmes lenni ?

Figyelt kérdés

3 hónapos kapcsolatról van szó. Az első 2 hónapban nagyon nagy volt a szerelem. Most hétvégén nála aludtam,minden olyan szép és jó volt. Viszont egyáltalán nincs energiám még rá gondolni se.


Tegnapi napom:

Hajnali 5-re mentem dolgozni, 4-ig dolgoztam. Otthon már élni sem volt kedvem.

Mai napom:

Hajnali 4 kor kezdtem otthon a melót. 5-re mentem, 2 ig voltam. 3-tól idáig magántanarnal voltam.


Egyszerűen a saját gondolataimra nincs időm. Annyi sok szép jó dolog történt velem a hétvégén, de jelenleg amit kívánok,az kb 3 napos nyugalom egyedül,otthon, a sorozatok társaságában.


Pedig annyira jó vele lenni.. létezik,hogy azért nem tudok most rá úgy gondolni,mert kivagyok bukva ? 2 napja semmi nem érdekel ..


2021. dec. 1. 19:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Szeretem, de még a beszélgetést sem igenylem most vele. Sőt senkivel.
2021. dec. 1. 19:24
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Létezik, de akkor hagyd őt békén, hogy tudjon olyat keresni, akivel együtt lehet.
2021. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!