Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedik ilyen furcsán...

Miért viselkedik ilyen furcsán az egyik kollégám?

Figyelt kérdés
6 hónapja dolgozom a cégnél, hétfőn átkerültem másik irodába. Van egy férfi kolléga, 40 körül, eddig is ismertem, tök normálisnak tűnt. Amióta közvetlenül mellette dolgozom, furcsaságokat vettem észre. Olykor-olykor szorongatja a saját nyakát, mintha fojtogatná magát, elég erősen. Néha belecsíp a karjába, az oldalába vagy a combjába, tegnap véresre vakarta a kézfejét. Nem látja más az irodában, csak én ülök mellette. Egyébként csendes, visszahúzódó, kedves férfi, tizenéve a vállalatnál dolgozik. Mire utal ez a viselkedés?

2021. dec. 2. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kényszerbeteg, mazochista, vagy így vezeti le a dühét, de nem a gyakorin fogsz orvosi diagnózist kapni az illetőről.
2021. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Minimum szorongás. Rosszabb esetben kezdődő skizofrénia. Ha mered, kérdezz rá. Nem normális, és ez csak romlani fog. Orvosi kezelésre szorul, de valószínűleg nem kap, mert akkor nem csinálná ezt.
2021. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ez is:

[link]

2021. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem pont ilyen, de hasonlóm volt... nekem túl sok stressz miatt. Légyszi ne kérdezz rá, mert az ember szégyelli magát, és valszeg tudja hogy ez a baj. Légy vele nyugodt, természetes, mintha minden rendben lenne. Ne legyél túl kedves, csak oldd a feszültséget.
2021. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!