Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » HR-esek, ilyenkor mi lehet az...

HR-esek, ilyenkor mi lehet az oka a hallgatásnak?

Figyelt kérdés

A kiválasztási folyamat utolsó körén hárman voltunk. Az lett megigérve, hogy 2-3 nap után mindenki kap visszajelzést, akár sikerült, akár nem.

2 hét telt el, emiatt irtam annak a HR-esnek, akivel korábban kapcsolatot tartottam. Persze normális hangnemben, megérdeklődtem, hogy hol tart a kiválasztási folyamat.

Erre sem kaptam választ. Ikyenkor mi lehet ennek az oka?

Az eredmény nyilván rég megvan, miért nem közlik? Az oké, hogy alapbol nem szólnak azoknak, akiknem nem sikerült (annak ellenére, hogy megigérték, de mindegy), de hogy kifejezetten rákérdezek és még arra sem méltatnak, hogy pár szóban leirják, hogy nem, az elég fura.



2021. dec. 3. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy 'mindenkit kiértesítünk' azt jelenti, hogy ha tiéd a munka akkor felhívunk egyébként pedig nem.


Üdv a valóságban, Neo.

2021. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem eddig ahol azt mondták, hogy mindenkit értesítenek tényleg megtették. Szóval azért nem mindenhol van az, hogy nem jeleznek. De az tuti, hogy nem vettek fel. Ne bosszankodj ezen csak keres egy másik melót.
2021. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Inkább telefonálj e-mail helyett. Lehet, hogy az a HR-es nem dilgozik (covidos, terhes, kirúgták, stb)

Velem előfordult, hogy nem jeleztek vissza, és amikor felhivtam őket, kiderült, hogy fel akarnak venni, csak töketlenkedtek. (Danone HR tizenpár éve)

2021. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Könnyen lehet, hogy a HR-es beteg, vagy a döntéshozó. De rengeteg olyan tényező lehet amibe az ember bele sem gondol. 2 hét még nem sok, de ha az megnyugtat telefonálj.
2021. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!