Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Folyton félek attól, hogy...

Folyton félek attól, hogy kirúgnak. Hogyan legyek lazább?

Figyelt kérdés
2 hónapja dolgozok ügyfélszolgálaton, ez az első munkahelyem és folyton attól rettegek, hogy valamit elhibázok és emiatt kirúgnak.

2021. dec. 9. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hibázik időnként, főleg az elején, de ez normális és nem fognak kirúgni miatta. (Persze ha nagyon komoly hiba vagy állandóan gond van vele, akkor lehet, de ha néha elkövetsz apróbb dolgokat, az nem gáz.) Szóval ezen ne stresszelj, főleg ha eddig jól ment a dolog.
2021. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Találsz 100 másik helyet, no stress!
2021. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy a 2-es is írja, rengeteg helyre keresnek embert. Engem is fenyegettek, hogy ha nem pörgök fel akkor próbaidőt hosszabítanak, de azt nem tudják, hogy már beadtam máshova az önéletrajzomat.
2021. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Amire leginkább fókuszálsz, azt vonzod be. Nagyon ügyelj a gondolataidra!
2021. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte én is féltem, aztán elmúlt. Tudod miért? Mert 2 hónap még semmi.


Nekem is úgy ment, hogy az elején rettegtem, mert esetlen voltam, de aztán eljutottam oda, hogy mindennel találkoztam már és nem volt semmi új és így a félelmem is elmúlt.


Amint te is mindennel találkozol, elmúlik a félelmed.


Illetve ha nincs leépítés nem kell aggódni. Általában az újaknál a teljesen életképteleneket rakják ki, de őket már az elején. A jobb multiknál meg pont nem kirúgják az alkalmazottakat, hanem inkább átrakják máshova.

2021. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régen én is aggódtam, hogy kirúgnak. Azóta eltelt 13 év, és csak most realizálódott a dolog. Ne parázz, ahogy előbb írta valaki, maximum csak át szoktak helyezni, képezni. Ritka a kirúgás manapság.
2021. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ma számoltam le, mert elég volt a szivatásból. Itt még csak próbaidős voltam, és 46 évesen ez volt a 4. munkahelyem, de most úgy voltam vele, hogy innen menni kell, még ha nincs is új helyem, bár amilyen kollégák voltak, lehet, hogy annyira alámtettek volna, hogy a próbaidő után ők mondják, hogy ne tartsanak meg.
2021. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy alakult az életed?
2023. okt. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!