Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy fogadtak titeket, táppénz...

Hogy fogadtak titeket, táppénz után?

Figyelt kérdés
Egy hétig voltam itthon táppénzen és kedden már megyek dolgozni. Előtte 8 hónapja voltam táppénzen, mondjuk akkor 1,5 hónapig erős Covid fertőzés miatt. Amikor ti vissza mentek , hogy fogadnak a kollégák titeket, vagy milyen felfogással mentek be?

2021. dec. 12. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Pofákat vágtak
2021. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös, ugyanúgy, mint máskor.

Mondjuk nem is érdekelne. A betegséget nem én rendeltem.

2021. dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Engem úgy fogadtak még tavasszal 1 hónapos műtét utáni lábadozás UTÁN a melóhelyen, hogy más ült a székemen, és a főnök behívott az irodába. Ahonnan állás nélkül jöttem ki.


Engem így fogadtak.

2021. dec. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik feletteseme megkérdezte, hogy okés-e minden, egy hipochonder kollégám, hogy rendben vagyok-e, és egy normális kollégám rám írt még, amikor nem voltam. Én nem várom el ezt az "Érdeklődjünk a másik iránt"-témát, mert én érzem, hogy mi a gond velem, én szenvedek, nem más.
2021. dec. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban dolgozva volt aki avval fogadott, hogy "Új dolgozó?".
2021. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezték, jól vagyok-e. Az asztalomon egy halom papír várt ami összegyűlt, a főnököm bejött és mondta, hogy ezeket minél előbb rendezzem le, mert fontosak. De senki nem vágott pofákat, nem mondtak negatív dolgokat.
2021. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Pofavágással, igaz, ritka szemét társaság volt alapból is. Én 3 napot hiányoztam, beteg volt a kislányom. Akkor hiányoztam először és utoljára, rá egy hónapra felmondtam.
2021. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Amikor betelefonáltam hogy beteg vagyok is mindenki írt mizu, hosszabb táppénz esetén többször is. Szülés után havonta beszéltem a közvetlen kollégákkal (hatan dolgozunk együtt, nők) sőt találkoztunk többször is a GYED alatt. Mondjuk velem nem nehéz kijönni, ritka jó természetem van. ☺️😇
2021. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!