Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Le tudnátok ellenőrizni a...

Le tudnátok ellenőrizni a fogalmazásom? Pont "jóra"bízták.munkahelyi hivatalos

Figyelt kérdés

Mivel utálok a postára járni számlákat feladni, igy azt mondtam a főnöknek hogy inkább írok az ügyfeleknek hogy jelezzenek vissza elfogadják e csak elektronikusan és nyomtatják maguknak, vagy kérik a továbbiakban is a postázást.


Erre azt válaszolta, jó, írjam meg.

Én....


Légyszi valaki magyarosítaná nekem? Nem tudok fogalmazni..


Ez lenne az alap:

Tisztelt Ügyfelünk!

Szeretnénk Önöket tájékoztatni arról, hogy a vírushelyzetre való tekintettel szeretnék csökkenteni a postázási tevékenységeinket.

A számlák papír alapú megküldése a továbbiakban csak külön kérés esetén kerül teljesítésre.

Kérjuk szíves visszajelzésüket(vagy nyilatkozatukat?) arról, hogy az elektronikus megküldött számlákat igénylik e postai úton is, vagy eltekinthetünk e tőle.


Nyilatkozatuk(állásfoglalásuk?) a későbbiekben írásban bármikor visszavonhato, módosíthato


Udvozlettel aláirás datum



(Ékezetekkel, helyesirással menne ki, csak most ehhez lusta voltam)


Help!



2021. dec. 21. 14:38
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*szeretnénk csökkenteni
2021. dec. 21. 14:39
 2/29 A kérdező kommentje:
*elektronikusan megküldött
2021. dec. 21. 14:40
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok az " e"


Kérjük legyen kedves nyilatkozni arról, hogy az elektronikus megküldött számlákat igénylik vagy postai úton történjen a számlázás

2021. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Tisztelt Ügyfeleink!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a vírushelyzetre való tekintettel, postázási tevékenységeinket csökkenteni szeretnénk.

A számlák papír alapú megküldése a továbbiakban csak külön kérésre teljesül.

Kérjük szíves visszajelzésüket, hogy az elektronikusan megküldött számlákat igénylik-e postai úton is.

Nyilatkozatuk a későbbiekben írásban bármikor módosítható.

2021. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
És egy ilyen fogalmazásgátlós ember dolgozik irodán... Eszem megáll. Én meg, aki 3 nyelvet beszélek, nem kell sehova. Nagyon igazságos, mondhatom.
2021. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Lehet hogy fogalmazási problémaim vannak de azért reformálni tudok egy munkahelyet. Vannak ötleteim, viszek előre mindent.(mint Emese a reklámban:D)



Köszi a segítségeket

2021. dec. 21. 15:05
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ezt a főnőktől/ más kollégától is megkérdezhetted volna hogy így megfelelő-e...


Minden ötletedet innen a gyk-ról szedted???

2021. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A főnöknek sem akarom magyartalanul küldeni gondolhatod.
2021. dec. 21. 15:18
 9/29 A kérdező kommentje:
Nincs kollegam amugy.egyedul viszek mindent. En vagyok a jobb keze. Ha ez még nem is látszik rajtam a gyk n:D
2021. dec. 21. 15:18
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szegény főnököd
2021. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!