Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem szokott összezavar...

Titeket nem szokott összezavarni, mikor az egyébként szigorú főnökötök barátkozik veletek a munkahelyen?

Figyelt kérdés
én egyszer egy ilyen helyre mentem és azt hittem onnan megyek nyugdíjba de nem bírtam. valamilyen szinten úgy éreztem azért csinálja, hogy szívességből többet dolgozzak, és több mindent elnézzek neki.

2021. dec. 26. 14:36
A kérdező szavazást indított:
Nem zavar, az ilyen munkahelyeket szeretem
Engem is zavar
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát baromira összezavarna. Nálam a szigorú, vérszopó főnök és a bratyizó, jópofizó főnök eleve kizárja egymást. Nem tudnám mire vélni a viselkedésváltozást.
2021. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

csak hasznos emberekkel haverkodok.

akik nincsenek a hasznomra, nem érdekelnek és éreztetem is, hogy hagyjanak békén.

tehát senki sem tud engem összezavarni, mert én választok, én döntök.

2021. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zavaro,az is ha masokkal baratkozik vagy ez jelen van a cegnel mert akkor van reszrehajlas is aminek semmi koze a szakmaisaghoz.
2021. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!