Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkanap? Pályakezdő vagyok

Első munkanap? Pályakezdő vagyok

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, hétfőn kell mennem szerződéskötésre, ez azt jelenti utána már munkába is kell állnom vagy az egy megbeszélt napon fog megtörténni

2021. dec. 26. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Izgulsz? Mert ha igen akkor nyugi. Nincs miért. Ha stresszelsz attól csak rosszabb. Én mindegyik melóhelyemen az első 1 hónapot végigparáztam. Később rájöttem, hogy felesleges. Ha stresszelsz akkor kapkodsz. Azt pedig nem szeretik. Vedd egy kicsit lazábban, de érdeklődően a dolgot. Ne siess semmivel. Tanulj bele a melóba normálisan és folyamatosan kérdezz. Még azt is kérdezd meg ami egyértelmű.
2021. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt ajánlanám hogy ne izguld túl mert csak rosszabb lesz.Én is ezt rontottam el,pályakezdőként sok mindent nem fogsz tudni és könnyű az elvárások miatt bestresszelni amitől csak rosszabb lesz az egész.

Ha nem értesz valamit kérdezz rá akár kétszer is,én is sokszor csináltam azt hogy inkább nem kérdeztem mert akkor nem tűnök annyira hülyének de ez később visszaüt amikor már elvárják hogy tudd közben meg nem vagy tisztába a dolgokkal.Add a legjobbat amit tudsz és ha fejlődsz valószínűleg nem lesz baj,pályakezdőtől nem várják el hogy profi legyen.

2021. dec. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, első munkanapon már munkába is álssz, de legtöbbször nem a konkrét jövőbeli munkáddal fog telni a nap, hanem adminisztrálás, tűz- és munkavédelmi oktatás, bemutatnak a kollegáknak (akár virtuálisan), és betanítás.
2021. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért nem a HR-től kérdezed?

Nálunk pl. későbbi kezdés van, szerződéskötés, munkavédelmi, tűzvédelmi oktatás, bemutatás, körbevezetés stb. aztán elkezdődik a betanítás a munkaidő végéig. Szóval az első nap kicsit később kezdődik és nagyrészt technikai dolgokkal telik, de a normál munkaidő végéig tart.

2021. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
belerázódsz
2021. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!