Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megelégedettséggel töltene el...

Megelégedettséggel töltene el ha fél évvel a kirúgás után úgy néz ki bedől a cég, ahonnan kirúgtak és mindenkinek kakukk?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 14:18
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
És az engem mószeroló mocskos szemét kollega is veheti a kalapját.
2021. dec. 30. 14:21
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Engem biztosan:D
2021. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ja és a cég összeollózott olyan 50 milliós tartozást így a főnökek aki tulaj is még nincs vége a dalnak neki csak most kezdődik a tánc.
2021. dec. 30. 14:25
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, nem nagyon erdekelne szerintem, plane ha fel eve tortent az eset, ennyi ido alatt mar reg masik munkahelyen dolgozom.
2021. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

Pezsgőt is bontanék örömömben.


Egyébként az első munkahelyemről úgy jöttem el, hogy a főnöknek adtam egy hangfelvételt, amin a látszólagos seggnyalói őt szapulják.

2021. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
Életem egyik legszebb napja lenne, valószínűleg én is pezsgőt bontanék. 😊😊😊
2021. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

Engem megelégedéssel töltött el, igen.

Bár nem kirúgtak, hanem eljöttem fél év után egy munkahelyről, szemét, utálatos kollégák közül, szóval én mondtam fel.

Rá két évre megszűnt a multi, a külföldi kiszervezte máshova. Naggyon jót röhögtem a markomba, tudván, hogy ott mindenki húsz körömmel kapaszkodott az íróasztalába, kisváros, és esélyük sincs elhelyezkedni, csak ha bejárkálnak Pestre (ami meg ugye 50 km).

Én pedig addigra beindítottam a saját vállalkozásomat, azóta is működik (20 éve).

Hihihi:DDDDDDDD

2021. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
#7 olyan jó ilyen happy end-eket olvasni, gratulálok! :)))
2021. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
Ezt már kiírtad.
2021. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
A legszebb öröm a káröröm, tarcsa a mondás, de ezzel neked szerintem egy lehelletnyivel sem lesz/lett jobb, hisz ugyanúgy nincs munkád (vagy már van, de akkor is elvesztetted). Amúgy ezt már tényleg kiírtad, mégegyszer kiírod, elkérem az ellenőrződ
2021. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!