Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeztem egy allasra. Meg...

Jelentkeztem egy allasra. Meg van esely?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem pedagogiai asszisztensnek egy budapesti altalanos iskolaba. A jelentkezesemet december 17-en adtam le digitalisan.

A palyazatba az volt irva hogy december 20-ig lehet jelentkezni az allasra. Azt hiszem 22-3-a kozott zarva tart az iskola. Nem tudom hogy ugyelet van-e. Illetve december 10-en lehet legkorábban az allast betolteni.

nagy szuksegem lenne munkara.. szerintetek van esely meg arra hogy visszajelezzenek, ha meg eddig nem kaptam visszajelzest? Oszinten remelem hogy a szunet es unnepek miatt jott ki ez igy, csak mar ez a sokadik sikertelen probalkozasom munka teren..



#Budapest #állás #munka #iskola #pályázat #Pedagogiai asszisztens
2021. dec. 31. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Általában, hogy ne kelljen fűteni, egész jan. 3-ig zárva vannak.
2021. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Január 10től lehet kezdeni, tehát a jövő héten választanak.
2021. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
De ugye nekik nem ennyire "igényesen" írtál? Mert ha igen, el is felejtheted a visszajelzést!
2021. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Az önéletrajzon rengeteg függ.

Amúgy januárba fognak hívni mindenkit kb.

Ahova én jelentkeztem december közepén is azt mondták, hogy majd januárba hívnak.

2021. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

17-én küldted, tehát 17-én kapták meg. Tök mindegy hogy nem tudják feldolgozni mondjuk január 3-ig, vagy jövő évig, vagy csak 20 év múlva, ha ott a dátum, hogy 2021. dec. 20-a előtt küldted, ami a határidő volt.


Szóval igen, azzal nem lesz gond. Majd januárban keresnek ha esélyes vagy a pozícióra.

2021. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Latom, minden kerdesnel muszaj legalabb 1 bunko, tipikus gyakoris szemely, mint itt is a 3-as válaszolo is. :) Nem fogok erre az oldalra novellakat irni, ha nem haragszol meg. Mar probaltam minel szebben, jobban fogalmazni akkor is megtalaltak a tipikus olyan szemelyek amilyen te is vagy. Kicsit unalmas mar..


Koszonom szepen a tobbieknek a valoban hasznos, es segito valaszokat!

Reménykedem abban, hogy ram esik a valasztas. Most egy piciket jobban bizakodom.

2021. dec. 31. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Ne haragudj kérdező, de én nem alkalmaználak, ha ilyen helyesírással küldenél el nekem egy jelentkezést. Max akkor lennék "megértő", ha a felkínált munka betanított összeszerelő meló lenne egy szalag mellett.
2021. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan ennyibol leveheto az hogy milyen vagyok. Semmi problema nincs a helyesirasommal es a fogalmazasi keszsegemmel csak egyszeruen siettem es ugy gondoltam, hogy egy ilyen oldalra nem fogok olyan pontosan fogalmazni. De kar is volt, hiszen mikor masba mar nem tudnak belekotni az emberek akkor ott a helyesiras, vagy fogalmazas, aminek nyilván semmi koze a kerdesemhez de mindegy is.. :) hagyjuk. Kar volt kerdeznem barmit is.
2021. dec. 31. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!