Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kedves szociális dolgozók!...

Kedves szociális dolgozók! Tényleg nem megengedett a műköröm? Vagy ez papíron így van de nem tartják be ?

Figyelt kérdés

Vagy papíron sincs erre szabály csak “ ajánlott”?


Felvettek dolgozni de van műkörmöm ( nem hosszú, fel centit ha tul megy a saját körmön) színe krémszínű.



2022. jan. 4. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
A fél cm, az pont hogy túl hosszú már.
2022. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehogy. Ez az S-méret hivatalosan.
2022. jan. 4. 08:04
 3/10 Kerdesekkel teli ***** válasza:
100%

Korhazban, idosek otthonaban is csak a tanuloktol vartak el a natur, levagott, festetlen kormokot

rajtu(n)k kivul, szinte az osszes dolgozonak erositett gellakja, vagy mukorme van.

Nem veszik ennyire komolyan, viszont majd megtapasztalod, hogy a pici kormok praktikusabbak, es biztonsagosabbak, az ellatottak szempontjabol (is)

szoval azert ne epittess tul hosszuakat

2022. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Azért a szociális dolgozók elég tág kategória.
2022. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 Ez pici, S-es méretet építettek mindig van M, L vagy extrém forma is ezek szerint van az árlista. Én már sok éve végeztem akkor nem volt körmöm , de majdnem tizenegy évig más területen dolgoztam.
2022. jan. 4. 08:34
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon nem praktikus. Nekem egyszer volt műkörmöm, az esküvőnkön. Utána szörnyű volt benne dolgozni. Főleg az ágyazás. Mindig beakadt valahova, volt, hogy le is törött.
2022. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 Fura, én eddig is könnyű fizikai munkát végeztem ( más területen) és nem zavart. Csak az előírások miatt kérdeztem rá.
2022. jan. 4. 09:02
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Hivatalosan nem lehet, mert könnyebben telepszenek meg alatta a kórokozók, és balesetveszélyes is. Az, hogy mennyire ellenőrzik már más kérdés. Valahol foglalkoznak vele, valahol nem.
2022. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szociális irodában dolgozom, semmi ilyen előírás nincs, de az tény, hogy a dolgozok 95% nő és egynek sincs műkörme. Legalábbis nagyon feltűnő. Nem hiszem, hogy megszólnák ha valakinek lenne.
2022. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Idősotthonban dolgozom, szinte mindenkinek van műkörme.
2022. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!