Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon szégyen vagyok, hogyha...

Nagyon szégyen vagyok, hogyha képtelen vagyok egy gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott mikor kereskedelem előtt egy gyárban dolgoztam... Egy napot bírtam, mert annyira bezárva éreztem magam, kicsit mintha pánikrohamom is lett volna, remegett a lábam, ráadásul egész nap szinte kiabáltak velem és kajálni is kb 15percet volt időm, mert rohanni kellett vissza a helyemre. Úgy éreztem magam, mint egy rabszolga. Nap végén sírva jöttem ki a munkahelyről, és másnap fel is mondtam. Bűntudatom van, amiért ezt tettem és utána anyum tartott el egy pár hónapig, de annyira szenvedtem ott. Szerintetek ez nagy szègyen? Szégyen az, hogy képtelen lennék ott dolgozni? Mikor ez történt akkor voltam 20 éves.. Ennek 4 éve. Azóta kereskedelemben vagyok, amit szeretek..24L
2022. jan. 4. 16:19
A kérdező szavazást indított:
Elég gáz
Nem az
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden munka való mindenkinek.

Eltér az emberek monotonitástűrő képessége, az ingerküszöbük, és ott vannak még a testi-lelki dolgok mint pl valaki a sok álldogálást nem bírja, valaki meg a kemény bánásmódot.

A lényeg hogy mindenki megtalálja azt ami neki ideális.

2022. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Az a lényeg hogy sikerült olyat találni ami neked jó.
2022. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Látszik ott sok emberen hogy valami nem ok. Én is otthagytam, nem akarok egy betört lelkű SS katona lenni.
2022. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért tartod szégyenek ami 4 éve történt? Szerinted a többség nem hagyott ott munkahelyet, mert érezte, hogy ez sehogy sem fog menni?
2022. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben nem szégyen, de ezt te is tudod, csak bizonytalan vagy mert te is munkából élsz.

Elmondom neked hogy a Boschnál verbálisan ostorozzák az embereket, pörögjetek gyerünk, egészre kész legyen a raklap, nyomjátok még meg az utolsó órát, mindezt 210ezerért, cigányok lenyelik a magyar dumáját mert adókedvezmény mellett megéri nekik.


Én sem csináltam sokáig, igaz fel is számolták az egész munkaerő kölcsönzős témát azelőtt hogy magamtól jöttem el volna.

2022. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jujj amikor én voltam a Boschban 16 éve, nem volt hajtás. De rettenetesen monoton volt. Hatvanban.
2022. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen az, hogy ilyen szutyok munkahelyek még léteznek! Aki meg kiabált veled, az inkább kussoljon és tegye össze a retkes mancsát, hogy még egyáltalán bemegy valaki a szaros minimálbérért gályázni.

Nem megbecsülni a dolgozót, az a szégyen!

2022. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Nem szégyen. Én is most gyárban dolgozok és vannak dolgok amik nem tetszenek. Állni például nagyon sokat kell és nap végére már bizonyos helyzetekbe nem merem mozdítani a lábam mert begörcsöl. A főnök is kicsit dirigálós (pedig egyáltalán nem lenne rá szükség).

De például a szerelés részét szeretem. Van, hogy komplett számítógép házat kell cserélni és ott sírnak, hogy "jajj, de utálom". Én meg bevállalom tőlük. Aztán kérdezik miért én meg mondom, hogy azért mert szeretek szerelni. Ezért jöttem ide. A monotonitást is szeretem. Multkor felküldtek csavarokat számolni. Leszámoltam 359 csavart és utána csak néztek, hogy ezt hogy bírtam. Mondtam, hogy ez a legjobb meló! Csak ülök egész nap. Senki nem csesztet és csak tologatnom kell csavarokat, hogy 1 2 3... bírnám csinálni egész nap :D

De például amikor felmegyek HR-re akkor elkap a gyomorgörcs. Mindenki csendben ül és érzem a levegőben ezt a pletyka szagot meg az egymással kib...szást. Lent a termelésbe meg ott röhögcsélünk meló közbe. És még csak nem is kell dizájnosan öltözni. Azt veszünk fel amit akarunk. Csak munkavédelmi cipő kell.

2022. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A halálom az olyan munkahely, ahol feszt a seggemben van valami elmebeteg kápó és ha egy másodpercre megállok levegőt venni, már ugat. Ennél kevesebbért is mondtam már fel.

Nem kéne tűrnötök, nem kéne megalkudni és akkor nem lenne ilyen okádék munkahely.

És nem, nem tart el senki, nem is tartott, csak van még bennem némi önbecsülés.

2022. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Szégyen.

Aki magyar az sokat dolgozik kevés pénzért.

Xanax, frontin, cigaretta, olcsó alkhol, neurózis, depresszió, nácizmus ez a társadalom 80%a.

Ha nem ebben vagy akkor hiába vagy sikeres egy szar vagy.

Plusz hiába tartja magát királyának mindenki elemi 8genyük , h legyen egy főnök aki leugatja öket és megalázza.

2022. jan. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!