Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tegyek feljelentèst?Ti mit...

Tegyek feljelentèst?Ti mit tennètek?

Figyelt kérdés
A szekrènyemben volt 25.000 ft. A szekrèny le lett lakatolva. 4 nap szabadsàgon voltam, a szekrènyen lezàrt lakat volt. A lakatot levàgadtàk, szekrènyellenörzès nèven (mondvàn nem voltam ott) Jegyzőkönyv volt, amit benne talàltak, a listàn 25.000 ft rajta van. Na most nem zàrtàk vissza, a szekrènyemből eltünt a pènz. Mit tegyek. ehyenlőre keresik a pènzt.
2022. jan. 6. 07:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
(egyenlőre a közvetlen főnökömnek jeleztem)
2022. jan. 6. 07:04
 2/17 anonim válasza:
100%
Még szép hogy tennék feljelentést
2022. jan. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
minkàltatót, szekurity, vagy ismeretlen tettes?
2022. jan. 6. 07:08
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
Hát az biztos, hogy nem ide írogatnék, te madár.
2022. jan. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
*munkàltatót, security, ....
2022. jan. 6. 07:09
 6/17 A kérdező kommentje:
most mèg keresik a secun, hogy "lehet kivettèk, hogy ne lopjàk el" kb 10 perc ès meglesz a vàlasz, hogy nincs meg vagy...
2022. jan. 6. 07:10
 7/17 anonim ***** válasza:

Mindjart meglesz, h ki vette ki "szivessegbol".

Mar be is lengetheted a feljelentest, hamarabb megkerul, minz 10 perc.

Micsoda patkany munkahely

2022. jan. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem a közvetlen fönököm ezt nem szivessègnek gondolja, hanem kötelessègbő. nem menteni akarom, de az ellenörzèsta HR, secu, 2 nagygórè rendelheti el. Eddig 3 lakatom bànta (covid alatt 4 hónapig 1-1 napot meloztam)
2022. jan. 6. 07:20
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkahely ez, h ennyit ellenoriznek?

Teritik a lakatokat amugy?

Neked nem zavaro, h ilyen sokszor ellenoriznek?

2022. jan. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

mivel nem lopok "szàndèkosan" ezèrt nem. Amit vèletlen hazaviszek ritkàn az vagy nem fontos (pl kàrtya, papírok) azokat màsnap fel kell vennem,, meg a fontosak (ajtó kulcs) azt tudjàk gogy nàllam maradt felhívnak, ès visszajövök.

Az 1-sőt nem tèrítettèk, a többit hr, meg műszak emberektől kèrtem.

A pènz nincs meg, a főnököm kifizettette a nagyfőnökkel. Feljelentèst teszek. Ha be kell mennem a rendörsègre, akkor ma màr nem kell visszamennem, a napomat ledolgozotnak tekinti a főnököm.

2022. jan. 6. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!