Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magánnyomozó ki tudná deríteni...

Magánnyomozó ki tudná deríteni ki volt apukám apukája?

Figyelt kérdés
Édesapám születésekor már nem volt velük a vér szerinti apja. Édesapám édesanyja csak annyit mondott, hogy jobb, ha nem tudod ki volt apukád. Se nevet, se születési időt, helyet nem tud apukám, csak egy állítólagos nevet.1959-ben született apukám.Magánnyomozó ebből ki tudná deríteni ki volt apukám apja, hogy hívták, mikor született, mivel foglalkozott, stb?Ha igen mennyibe kerülne, és mennyiért derítené ki. Olyan írjon, akinek volt, van ilyen tapasztalata.

2022. jan. 6. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon hiszem, hogy van más mód erre, mint hogy kiszedjé(te)k a nagymamádból az infót.
2022. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Apukám anyukája már nem él sajnos.
2022. jan. 6. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is célszerűbb lenne belőle kiszedni, de nem azzal a módszerrel, ahogy eddig tettétek, mert ha eddig nem vált be, akkor ezután se fog, csak jobban bezárkózik, védekezik.

Lehet, hogy az lenne a jó, ha nem is ti próbálkoznátok, hanem valami "szociális munkás" beszélteti, neki hátha könnyebben megnyílik, mert neki is teher lehet.


Viszont lehet, hogy tényleg jobb, ha nem tudjátok, lehet, hogy ő sem tudja, csak annyit, hogy valaki megerőszakolta, vagy ilyesmi.

2022. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apukád születési anyakönyvi kivonatán nincs rajta? Esetleg ha házasok voltak, akkor a nagyszüleid házassági anyakönyvi kivonatán? Nem vagyok jártas a témában, de biztosan kell legyen valahol írásos feljegyzés ezekről, hacsak nem valami nagyon törvényen kívüli születésű volt édesapád.
2022. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a szülei házasok voltak, akkor apukád születési anyakönyvi kivonatában benne van a neve.
2022. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem voltak házasok lehetetlen kideríteni. Nálam is hasonló volt a helyzet, mamám férje nevét kapta az apám és én is
2022. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyi infóból nem igazán.

A mamád régi ismerőseit kéne felkeresni, ha élnek még.

2022. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet nem véletlenül mond valaki, lehet tényleg jobb lenne hagyni ezt a dolgot.. Biztos nemszép történet.


Másrészt meg ezt ha felkeresel egy magánnyomozót, tőle kell megkérdezni, h ennyi infód van ebből ki tudja-e nyomozni. De én nem fektetnék ebbe energiát, hogy egy valószínűleg senkiházi ember után kajtassak.

2022. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!