Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek volt olyan, h kirugás...

Veletek volt olyan, h kirugás előtt elkezdett furcsán viselkedni a főnök?

Figyelt kérdés

Mindennap reggel es hazamenetkor pacsi volt a szokasos koszones. Most azonban 2 napja ugy alakult, h utoljara ketten maradtunk a fonokkel. Ő ment el elottem es ilyenkor mindig az jon oda az ott maradohoz, aki megy el.

Most ez mar 2 napja nem tortent meg. Szemlesutve elmegy. Nem ertem mi valtozott. Ki fog rugni?


2022. jan. 11. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet csak rossz napjai vannak.
2022. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, egyértelmű. kérdezz rá
2022. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

esélyes sajnos, igen.

tipikus viselkedés.

legalábbis velem ilyesmi elidegenítő dolgok voltak kirúgás előtt.


am az én bűnöm annyi volt, hogy igen jó fizuval vettek fel, majd jött a covid és kb verekedve tepert a sok állásvesztő a melóért és 20an végezték el volna azt amit én, akár fele annyiért is.

ezért kellett mennem végül mondva csinált okokra hivatkozva természetesen.

és akkor ahogy írod ment az éreztetés, elidegenítés, hogy hátha felmondok magamtól és így nem kell kifizetniük a felmondási időt.

végül kifizettek inkább a ge cik, de felmondtak.

2022. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

am az én bűnöm annyi volt, hogy igen jó fizuval vettek fel, majd jött a covid és kb verekedve tepert a sok állásvesztő a melóért és 20an végezték el volna azt amit én, akár fele annyiért is.“



Ugyanez történt velem is. Belépésnél nem nekem kellett bérigényt megadnom, hanem a cég tett ajánlatot. Nagyon nehezen, de lepleztem az elegedettsegem. Később visszahallottam, örültek, h elfogadtam az állást.

Utána meg örültek, h megszabadultak tőlem. A helyemre 2 ember jött.

2022. jan. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor tudtam már hogy kirúgnak amikor a nyári szabikat kiadta. Minden évben ment a huzavona (10 évig voltam ott) hogy ki mikor menjen. Az utolsó nyáron meg beírtam a szabis tervet és azonnal rábólintottak - ilyen még sose volt.

Sejtettem hogy nekem a szabiról már vissza se kell mennem és bingó mert ahogy visszajöttem egy felmondás várt.

2022. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na bejött, kirúgtak☹
2022. jan. 12. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Basszus kérdező nagyon sajnálom.😭
2022. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!