Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet bajom belőle,ha rájönnek...

Lehet bajom belőle,ha rájönnek a munkatársaim,hogy én viszem be az ágyi poloskát a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Többen dolgozunk egy irodában.Van fotel,kanapé is,ágy is.Munkatársaim találgatnak hogy ki vihette be az ágyi poloskát.Valószinű én voltam,mert van itthon ágyi poloskám,holnapután szólok a főbérlőnek,akkor találkozok vele hogy valamit csinálni kéne,alig tudok aludni,lekapcsolom a villanyt és előjönnek a bogarak.Sokba kerülhet nekem az ágyi poloska?Akár az állásomba is?

2022. jan. 13. 00:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem látszanak rajtam a csípések levetkőzhetek rövidujjúra.Már szóltak a munkatársak a főnöknek,hogy ki kéne irtani a bogarakat.31/F
2022. jan. 13. 00:31
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem lennél népszerű. Beszélj a főbérlővel már holnap, a villanyt hagyd égve és maradj csendben a munkahelyeden
2022. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok égő villany mellett aludni.
2022. jan. 13. 00:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz töketlen, hogy a főbérlőtől várod a megoldást.


Ha nem szólod el magad nem derül ki a munkahelyen.

2022. jan. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni ilyen szem maszkot a drogériában, vegyél egyet, akkor nem fog zavarni a lámpa. Egyébként szerintem hallgass erről a munkahelyen, nehogy kifúrjanak.
2022. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy derül ki, hogy a munkahelyen ágyipoloska van, hiszen nem alszik ott senki, a poloska meg éjszaka aktív, nappal elbújik.


Másrészt hacsak nincs teljesen elterjedve akkor nem nagyon kellene, hogy a tiszta ruhádra kerüljön, mert inkább az ágy környékén bújik meg ha megszívta magát.


De még ha sikerül is bevinned, és valaki hazaviszi, az onnantól honnan tudja, hogy a munkahelyről vitte haza. És még ha így is van, biztos nem az lesz az első hogy elkürtöli mindenkinek, hogy ágyipoloskája van.


Arról nem is beszélve, hogy a poloskacsípés általában nem azonnal, hanem órákkal, fél-egy nappal később kezd el igazán viszketni, és első napokban senki nem tudja, hogy poloska, csak akkor amikor napok óta nem múlik a viszketés ami 1-2 hétig is tarthat.


Na és ha valaki rájön, hogy ágyi poloskák csípik, az nem napokat fog várni a főbérlőre, akinek amúgy ehhez semmi köze, hanem nagyjából azonnal felgyújtja a lakást.

2022. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6, valószínűleg ruhatetűről beszélünk.
2022. jan. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fehér lepedővel van leterítve az ágy és egyik munkatársam meglátta hogy ott mászik rajta a poloska.
2022. jan. 13. 01:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ágy a munkahelyen, menő.
2022. jan. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Milyen iroda az ahol ágy van, fehér lepedovel leteritve?
2022. jan. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!