Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Halál merev ellentmondást nem...

Halál merev ellentmondást nem tűrő állásinterjú berendeléssel jobb nem is foglalkozni? ha ilyen a kezdet milyen a folytatás?

Figyelt kérdés

Berendelnek adott nap adott órára. Felhívom őket hogy köszönöm az időpontot de nem lehetne kicsit tolni? Mondjuk délutánra?

Erre kioktatnak hogy be vannak táblázva a kedvemért nem szerveznek át mindent egyébként is százan várnak az állásra -szóval ha nem jó az időpont akkor szevasz ennyi volt.

Nulla rugalmasság.


Talán jobb is ha ide nem vesznek fel?


2022. jan. 13. 08:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
95%
Bazsi, ugysem volt eselyed.
2022. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
62%
Nézzük az ő oldaláról. Kellene olyan ember, akinek már az interjú időpontjával is baja van?
2022. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem vagy képes elmenni, akkor minek jelentkezel rá? Nekem ne mondd, hogy ennyi rugalmasság nincs benned...
2022. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ha tényleg így kérdezted, megértem a reakciójukat.

"Elnézést, nem tudom megoldani a felajánlott időpontot, tudunk másikat egyeztetni?" Legközelebb valahogy így, de ha már megbeszéltétek, letetted a telót, oldd meg az időpontot.

2022. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
82%
Nos, nyilvan nem te vagy az egyetlen jelentkező. Van még mondjuk 8. Az ő idejüket is el kellene tolni miattad. Nálam vagy jönnél akkor, amikor kérem, vagy tárgytalan az egesz
2022. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:

" de ha már megbeszéltétek, letetted a telót, oldd meg az időpontot."


ezeket a történeteket honnan fantáziálod-költöd elárulod?


1) beküldöm az életrajzom

2) jön a válasz hogy menjek be adott nap adott óra

3) felhívom őket hogy köszönöm a behívást de nem lehetne adott nap X óra helyett adott nap Y órára menni?

4) erre jön a kioktatás, melynek lényege röviden: nem lehet.


Hol hibáztam? te, a szuperokos biztos látod mert én NEM LÁTOM.

2022. jan. 13. 08:32
 7/62 A kérdező kommentje:

"Hát, ha tényleg így kérdezted, megértem a reakciójukat.


"Elnézést, nem tudom megoldani a felajánlott időpontot, tudunk másikat egyeztetni?""


így kérdeztem. Várom a további okosítást.

2022. jan. 13. 08:33
 8/62 anonim ***** válasza:
35%
Nálam ott hibáztam, ha ez így történt, hogy nulla indokot adtál. Ha azt mondod: köszönöm az interjú lehetőséget, esetleg át lehetne e tenni délutánra, mert orvoshoz kell mennem/bevállaltam az unokahugom bebiszitteleset/jön a festo/qkarmi?
2022. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

"Ha nem vagy képes elmenni, akkor minek jelentkezel rá?"


Mert mondjuk amikor jelentkezik az ember, nem megy át jósba, és nem tudja előre mikorra rendelik be.... mondjuk tán ezért.


Mert de. 10h nem oldható meg, du 14h necces, du 15h már semmi gond.


De ezt előre honnan a tökömből szopjam ki?

2022. jan. 13. 08:37
 10/62 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen kioktató válasz után már egyértelmű, hogy benned van a hiba, én sem foglalkoznék veled. Mégis miért nem tudsz bemenni a kiírt időpontra? Temetésre kell menned? Kórházban vagy? Hirtelen más valid indok most nem is jut eszembe...
2022. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!