Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kezelnétek azt a szitut...

Hogy kezelnétek azt a szitut ha megtudnátok hogy egy totál pályakezdő, null kilométeres valaki totál azonos munkakörben és végzettséggel pont ugyanannyit kap mint aki 10+ éve a cégnél van?

Figyelt kérdés

Az illető még soha nem dolgozott, ki tudja meddig marad, lehet 1 hónap és itt se lesz. Nagy a fluktuáció. Gyak tapasztalata nulla.

És mégis, forintra ugyanannyit kap, mint aki 10+ éve itt van.


Ezt hogy lehet lekezelni?


2022. jan. 17. 07:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk eleve nem érdekel, hogy más mennyit keres. Ha nem vagyok megelegedve a fizetesemmel, akkor vagy emelest kérek, vagy másik helyet keresek.

Amúgy meg nem sok olyan munkahely van, ahol összefüggés lenne a ledolgozott évek és a fizetés között.

2022. jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy, mit kell rajta kezelni? Ez nem betegség.
2022. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
28%

"Mondjuk eleve nem érdekel, hogy más mennyit keres."


dehogynem. ez egy önámító műduma. mindenkit érdekel mik a helyi bérviszonyok

2022. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

3!


Nem, engem nem érdekel. A magam élete érdekel. Ha téged igen, akkor nehéz életed lehet

2022. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
8%
Mindenkit érdekel aki mást állít az hazudik.
2022. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Drága 5, megegyszer leírom, magasról xarok rá, hogy más mennyit keres. Az én életem se jobb, se rosszabb nem lesz tőle. Ha te ezt nem tudod felfogni, akkor bizony hülye vagy. Vita vége
2022. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
Engem se érdekel, mennyit keres más :D ezt max az nem hiszi el, aki mindig azon lovagol, hogy a másik mennyit keres. Engem csak a saját bérem érdekel, elég nekem azon aggódni, hogy milyen kevés :D
2022. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%
Így vették fel, ennyi bért tudott kialkudni. Te is bemehetsz a főnökhöz, ha érzed magadban az erőt, hogy fizetésemelést kapjál.
2022. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
94%

Mi nem tudjuk egymás bérét a munkahelyen. Úgy ülünk az irodában, hogy senki senkiét nem tudja jelenleg.

Én mikor mentem hozzájuk, akkor ugyanannyit kaptam, mint ők. Azóta nem kérdezgettük. 1-2 emberrel megbeszéltük párszor, de nem is érdekel minket.

Újként ugyanúgy bejártam 3 óra ingázással, ugyanúgy odatettem magam, ugyanazt megcsináltam, soknál még többet is mert hajtott az újság szelleme. Miért kaptam volna kevesebbet? Hogy más felsőbbrendűnek érezze magát és köpködhessen rám??

2022. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%

Azt, hogy ki mennyit keres az azon mulik, hogy hogyan tudod magadat eladni.

Szemmel lathatoan te nem vagy ebben jo, hiszen rossz fizuert dolgozol egy helyen 10+ eve.

En a helyedben kernek fizu emelest es ha nem kapok annyit, amennyit akarok, akkor nekiallnek melot keresni.

2022. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!