Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen munkatárs viselkedésével?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam aki folyamatosan szívja a véremet.

Állandóan 'homokos' poénokat süt el, nem lehet vele komolyan beszélni sem munkáról sem egyéb dolgokról mert mindig erre hegyezi ki a témát.

Mások előtt is folyamatosan ilyen poénokkal próbál beégetni.


Fiatalabb nálam, én 36 vagyok ő meg a 20-as éveiben van.

Lehet hogy nem kedvel mert nincs közös témánk vagy mert nem érdekel hogy mások mit csinálnak vagy hogyan viselkednek.


Volt egy vitánk a homoszexualitásról.

A vitában én csak azt fejtettem ki hogy nem érdekel ha valaki 'buz*', mert nincs rám semmilyen hatással.

Ő azzal védekezett hogy a buz*ság nem természetes és ő nem kedveli őket mert kivételezettek.


A válaszom erre az volt hogy engem nem érdekelne ha a munkahelyemen bárki is nyíltan 'buz*' lenne mert nem vonzódok a saját nememhez, ezért nem is érzem magam kényelmetlenül.


Kezd idegesítő lenni ez a munkatárs, mert a többiek láthatóan vevőek az ilyen humorra.

Eleinte poénnak fogtam fel, nem akartam komolyan venni.

De már irritál mert az ég világon semmi poénosat nem találok benne ha 20x alkalommal próbálja bevetni ugyanazt a poént.

Az említett munkatárs eléggé nagyra tartja magát, mondhatnám hogy nárcisztikus ha ez jelent valamit.


Ti hogyan kezelnétek az ilyen kollégát?



2022. jan. 17. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem reagálnék semmit a hülyeségeire, - aztán belefáradna abba, hogy le sem kakálod. Majd amikor kiszárad a szája menetrend szerűen a saját monodrámájában, akkor le fog állni.
2022. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Az első egy nagyon jó opció.

Ha vissza akarsz vágni akkor hintsd el hogy ahhoz képest mekkora csődör egyfolytában a melegekről beszél,nem lehet hogy titkos fantáziái késztetik erre?Mintha azt akarná hogy egy meleg férfi felfigyeljen rá olyan szemszögből mert már ki van éhezve egy kis játékra

2022. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom, gyári munka vagy hasonló. Ott vannak ilyen suttyók.

Én is azt javasolnám, hogy szólj be neki, hogy ahhoz képest, hogy utálja őket, elég sokat beszél róluk, nem lehet, hogy igazából elnyom magában valamit?

2022. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!