Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, hogy 22 évesen így viselkedik?

Figyelt kérdés

22 éves gyakornok kolléganőm konkrétan úgy viselkedik, mintha ő lenne a főnök a cégnél. Több alkalommal beszélgettek már el vele, mert vezérigazgatókat, vezetőket bírált, és osztotta nekik az észt mit hogyan kéne csinálni.


Az irodában egész nap osztja a feladatokat mindenkinek, ki mikor és mit, hogyan csináljon. Mindenkit ellenőrizget, és minden pillanatban beszól, ha valaki rosszul csinál valamit. Figyeli a munkaidejét mindenkinek. A másik gyakornok lány néhány hete van nálunk, neki is olyanokat mond, hogy "jó, akkor ezt és ezt még csináld meg, aztán elengedlek haza",meg "szerintem ma maradj eddig és addig hogy betudd fejezni az x feladatodat". Ezen kívül előadja, hogy ő mennyit dolgozik, milyen sokat tesz a cégért, miközben folyton hibázik, komoly feladatokban ejt nehezen javítható hibákat.


Azt tudom, hogy most fog államvizsgázni.


Szerintetek milyen oka lehet annak, hogy ilyen fiatalon és így viselkedik?


Az államvizsga tehet róla, elfogadható érv, hogy amiatt ilyen? (Hozzáteszem, 2 éve dolgozik nálunk, és mindig ilyen flegma, lekezelő, kihaénnem stílusú volt..)



2022. jan. 19. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem dolgoztam még irodában...de ilyen hülye emberrel már találkoztam, én személy szerint elküldtem a jó büdös p..ba, megfenyegettem hogyha engem vizsgál pofán fogom verni stb.


Aztán leszállt rólam meg úgy mindenkiről. Nagyon sok az öntelt idióta ember egy munkahelyen..

2022. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonlo modon jarnek el, ahogy az elso, amig nem a felettesem, nekem ne ossza az eszt, mert pofon lesz.
2022. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Pártfogót a cég jelöli ki az új emberekhez. Ha nincs, akkor majd a főnök betanítja az új embereket, ha a régieket nem becsüli.
2022. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pasi kéne neki
2022. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Ilyenkor egy kérdésem szokott lenni:

"Ok, és te ki vagy?" A beszélgetés eddig szokott tartani.

2022. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
ez a diploma sajnálatos mellékhatása az arra fogékony, fiatal, "jócsaládbólvaló" egyedeknél. majd ha kicsit feltörli vele az élet a padlót, visszábbvesz, addig mindig nagyon valaki lesz a csini papírja miatt.
2022. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Tipikus kezdő betegség ez.
2022. jan. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja mert ezzel ugy gondolja hogy felfigyelnek rá a főnökei hogy mindig intézkedik és esetleg nagyobb esélye lehet a feljebb lépésre. Az én munkahelyemen is volt ilyen. Egy vacak kis senki volt, hibázott is sokat viszont mindenkinek dirigált és lehordta ha valamit nem jól csinált és sajnos az lett a vége hogy kisfőnök lett belőle.
2022. jan. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!