Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha én jöttem el a munkahelyemr...

Ha én jöttem el a munkahelyemről 4 hónapja(mert az egyik kollégával összevesztem)akkor mennyi az esélye,hogy a főnök vissza vesz most dolgozni,ha ráÍrok hogy vegyen vissza?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
<50%.
2022. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem férsz össze másokkal, elmenekülsz megoldás helyett, ugyan minek venne vissza? Hogy pár hónap múlva megint lelépj, ha csúnyán néz rád valaki? Én vissza nem vennélek, de persze a te főnököd nem én vagyok.


Ha meg ők voltak szemetek, miért akarsz visszamenni?

2022. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én nem férek össze másokkal????Én már 2 éve itt dolgozom..de 6 hónapja jött egy új dolgozó egy buta liba...Na vele nem lehet kijönni.Mindenkivel csak veszekszik meg kötekedik.Mióta itt dolgozik már 4 ember felmondott miatta,de a főnök szarik rá úgy látszik.
2022. jan. 20. 18:46
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után nem zavarna a buta liba?
2022. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de igen.....de nemhogy már én menjek el végleg miatta.
2022. jan. 20. 18:50
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre előbb kellett volna gondolni. Ezek után nem fognak visszavenni.
2022. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Már megtetted. Nincs olyan, hogy “ideiglenes” felmondás, mindegyik végleges. Erre előbb kellett volna gondolni. És persze nyilván csak te lehetsz a szent, a főnök meg hagyja elmenni sorban az embereit, hogy egyet megtarthasson :) Egyáltalán honnan veszed te annyira biztosra, hogy tuti mindenki a csaj miatt ment el?
2022. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
#7 Ilyenre már én is láttam viszont példát. A főnöknek igenis mindegy volt, hogy ki csinálja meg a munkát, csak lesz legyen.
2022. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ok és mi a megoldás?

Visszakuncsorgom magam oda, amivel egyszer már tele lett a tököm? Hogy aztán majd megint felmondjak?

Amúgy meg a főnököt nyilván a munka érdekli, nem az, hogy most ki nyávog meg mondogat fel, ha x ember meg marad meg úgyis talál a kilépettek helyére valakit. Szar helyzet, de ez van.

2022. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahol dolgozok, odajött tavaly tavasszal egy új dolgozó. Ősz elején bejelentette, hogy közben keresgélt új munkahelyet, és több fizetést kapna a másik helyen, így felmond itt. Mondta a főnök, rendben van, elengedi a felmondási időt is, menjen.

Egy hónap múlva kullogott vissza a fiú, hogy őt átverte a másik cég, nem tudja őket elérni, és jönne vissza ha lehet.

Nem lehetett... Pont amiatt nem lett visszavéve, mert a főnök attól tartott, hogy x hónap múlva újra lelép.

Egyébként lehetne benned annyi, hogy ne "ráírj", hanem személyesen megkérdezd.

Te hány éves vagy?

2022. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!