Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek bunkónak néznek?

Szerintetek bunkónak néznek?

Figyelt kérdés

A munkahelyen 2 emberrel dolgozom egy légtérben. Egymással mindig beszélgetnek, nevetgélnek, stb., de én nem igazán szólok bele, csak csendben dolgozok mellettük.

Ennek egyrészt az az oka, hogy alapból csendesebb vagyok és nem igazán merek hozzászólni másokhoz, hacsak nem kérdeznek, mert attól félek, úgyse kíváncsiak rám és idegesítőnek tartanának.

Másrészt valamiért nem tudok egyszerre két helyre is figyelni, vagy dolgozok vagy beszélgetek, de a kettő együtt nem megy.

Szerintetek emiatt bunkónak/furának néznek? Vagy elfogadják, hogy biztos csak a munkámra koncentrálok? Ti mit gondolnátok egy ilyen emberről a munkahelyeteken?


2022. jan. 20. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

Pénzért mész oda, gondolom.

Hozzám sem szólnak magyarok tetováltan, 90+kg sportosan.

2022. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi én sem szólok senkihez csak amikor kell. Nem szeretnek mert kb őrkutyának vagyok odaültetve. Azt hiszik minden mozdulatukat lesem. Amugy nem.
2022. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Enis igy vagyok neha en erzem magam kellemetlenul de egybe utalom is oket valahogy nem tudok veluk azonosulni
2022. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Munkahelye válogatja. Amikor gyárban dolgoztam, eleinte beszélgetni próbáltam, ekkor rámszóltak, hogy a kezem járjon, ne a szám. Ezután nem beszélgettem, csak a munkával törődtem, ekkor meg az volt a baj, hogy nem beszélgetek velük.
2022. jan. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is gyárban dolgozom, de itt nem olyan szigorúak, mások is szoktak beszélgetni, nevetgélni munka közben és nem szólnak érte. Van, hogy a műszakvezető is odamegy egy kicsit beszélgetni az emberekhez.

Én amúgy nem utálom a munkatársaimat, sőt, kifejezetten örülök, hogy velük dolgozok együtt, szóval inkább velem van a probléma.

2022. jan. 21. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg már nincs türelmem beszélgetni senkivel
2022. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én kolléganőim is csendben lennének.. O de nem. Az egyik ordít a másik meg vihog.
2022. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!