Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek,hogy legyen könnyeb...

Kicsi30 kérdése:

Mit tegyek,hogy legyen könnyebb,elviselhetőbb??

Figyelt kérdés
Több éve dolgozok egy munkahelyen,viszont át tettek egy másik részre ahol van egy nő aki folyton megjegyzéseket tesz,utalgat rám! Próbálom szó nélkül hagyni,de egy idő után ez már sok..Tisztelem a kort,de nem vagyok senki kutyája....

2022. jan. 23. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer le ugatod es leàll.
2022. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beszóltam neki,és neku állt hepciáskodni! Meg hogy ne beszéljek ugy vele,mert az anyám lehetne,de szereintem ez nem jogosítja fel arra hogy beszólogasson,meg vegzáljon engem gyakorlatilag
2022. jan. 23. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pikír humort vezess be. Látszatra légy vele kedves: "Igen, asszonyom!", "Úgy lesz", "Köszönöm a bókot!", "Üdvözlöm mélyen tisztelt kolléganő!".

Minél kedvesebb vagy vele, annál jobban fogja ez idegesíteni.

2022. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja,gondolkodtam rajt hogy mit kéne tennem,napokon keresztül hallgattam a megjegyzéseket,próbaltam kizárni,csendben tűrni az öregasszont,de már olyan bosszantó kezd lenni,hogy kezd eldurranni az agyam szó szerint,de ha mindig kimondanám amit gondolok,abból botrány lenne,mivel elég cinikus tudok lenni,csak a banya meg fut árulkodni a főnöknek!
2022. jan. 23. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
és mért nem te futsz árulkodni a főnöknek? Ha jól végzed a munkád és szólsz hogy ebben zavar a kolléga akkor szerintem a te oldaladra fog állni.
2022. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nagy nyalóka a nő,mindig mindenkire dumál,persze nem a szemébe,nekem meg csak célozgat.Igazából én is elmondtam a főnöknek ezt,de csak annyit mondott,hogy csapatban kell dolgozni..
2022. jan. 23. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Konfliktuskerülő szar alak a főnököd.


Nyugodtan szólj vissza a piszkálódó nyomorék munkatársadnak. Vívd ki a tiszteletet, hiába vagy fiatalabb. Szard le, ha árulkodik, a beszari főnököd úgyse mer ellened intézkedni.

2022. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Abba sincs annyi gerinc szerintem ,hogy nekem a szemembe szóljon,ha árulkodik neki az öregasszony,hanem az ő fönökének szól hogy szóljon nekem.
2022. jan. 23. 12:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor elmondod a nagyfőnöknek, hogy valójában mi az ábra. Az a lényeg, hogy ne lássák rajtad, hogy megfélemlíthető vagy.
2022. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!