Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg minden munkahelyen...

Tényleg minden munkahelyen vannak rosszindúlatú munkatársak?

Figyelt kérdés
8 közvetlen kollégám van és ebből 5-en kifejezetten rosszindúlatúak, azt szeretik, ha balhé van és valahogy mindig ki is provokálják. Hiába szeretem a munkát, miattuk már utálok bejárni is. Néhány hónapja jött egy új lány, aki eleinte normálisnak mutatta magát, de mára már ő a legundorítóbb. Mindenkibe beleáll valami miatt, ha a munkánkat nem tudja becsmérelni akkor keres mást. Velem pl.az a baja, hogy mivel alacsony vagyok nem érek el magasan lévő dolgokat és ilyenkor mindig megkérek egy magasabb kollégát, hogy segítsen. Nem egyszer hallottam már, hogy ezen gúnyolódik és nem bírja ki sosem, hogy ne tegyen ilyenkor megjegyzést is rá, pedig sose őt kérem meg. Egy másik lányt azért beszél ki folyton, mert túlsúlyos, amiben az a legjobb, hogy ez a lány is bőven rendelkezik plusz kilókkal, de magát tökéletesnek látja. Van még 4 nő, akik visszafogodtabban, de követik ezt a csajt és szivesen részt vesznek a gúnyolódásban. A főnök már párszor elbeszélgetett velük, próbál rájuk hatni, de lényegében csak az érdekli, hogy a munkájukat elvégezzék. Szeretnék munkahelyet váltani, mert hétről hétre rosszabb a helyzet, de közben mindenkitől azt hallom, hogy nincs olyan munkahely, ahol ne lennének rosszindulatú munkatársak. Nálatok is vannak?
2022. jan. 23. 11:51
 1/10 Kicsi30 válasza:
100%
Hát igen,ezt én is tapasztalom,hogy mindenhol vannak rosszindulatú,irigy emberek!
2022. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen nyíltan nem. Röhögés, gúnyolódás az van, de ritka, és inkább a másik háta mögött.


Ha ilyen szar helyed van, bátran válts, ne sajnáld.

2022. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, főleg a nők ilyenek, mondom úgy, hogy én is az vagyok.


Volt már pár munkahelyem életembe, a nők 20%-a normális, tud együtt dolgozni a másikkal, a 80% meg hisztizik, beleszól, megsértődik, magyaráz.

2022. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Régen itt se ment nyíltan, nem azt mondom, hogy mindenki szeretett mindenkit, de normális volt a hangulat. Aztán jött ez a kissé elmebajos lány, először összeugrasztott két kolléganőt, akik előtte nagyon jóban voltak (az egyik sajnos emiatt el is ment) és annyira tetszett ez neki, hogy azóta le se bír állni. Csak azt nem értem, hogy amikor ennyire észrevehetően egy embert kelt rossz hangulatot a főnökség miért nézi el neki? Nálunk az a "szabály", hogy csak akkor küldenek el valakit, ha a munkáját rosszul végzi, semmi más nem számít.
2022. jan. 23. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van sajnos
2022. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak, szerencsére és érdekes módon a másik műszakba, de ott szinte kivétel nélkül mindenki.
2022. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az a helyzet, hogy ahol kettőnél több ember kénytelen együtt dolgozni, már ott is 80-85 %-os bizonyossággal lesz legalább egy ember, aki csinálja folyamatosan a pankrációt - és arra élvez, mindenkit szét vet az ideg körülötte. Ahol még többen kénytelenek együtt dolgozni, ott meg általános érvényű, hogy mindig annak az anyukája van éppen a "táncparketten", aki nincs éppen jelen a pillanatnyilag kialakult társaságban. Az ilyen emberekkel azt lehet tenni, hogy tudomást sem veszel a szemétkedésükről, - ha valaki képes ellened fordulni EGYOLDALÚ "bemondásra" úgy, hogy a fáradtságot sem veszi, hogy utána járjon a valóságnak, az az ember is pont annyit ér, mint az ügyeletes szemétláda. Nem érdemes és értelme sincs energiát ölni abba, hogy ilyen szerencsétlen lelki nyomoroncokkal vívj mindennapos "csatákat". Amikor azt veszi észre egy ilyen gennygombóc, hogy nálad hatástalan a tevékenysége, akkor elkezd magának keresni egy másik célpontot, hogy "érvényesülhessen", - mert más területeken képtelen "sikereket" elérni, de a "sikerekre" is nagyon éhes! Azok szokták magukat idővel első sorban kiközösítettnek érezni, akik bepróbálkoztak már számos helyen és az emberek - felismerve a jellemüket - egyszerűen tudomást sem vesznek róluk. A vége az, hogy nincs kihez szólni, nem tudnak kivel értelmes dolgokról kommunikálni - és szerencsésebb esetben katapultálnak is az adott munkahelyről, mert nem kapják meg a "napi élményeket". Egyenletes vastagságban, magasról érdemes telibe fosni az ilyeneket, aztán oldják meg máshol a lelki nyomorukat!
2022. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
minden munkahelyen van ilyen. még olyan helyes is ez megy sajnos ahol nincs is közvetlen munkatársad csak váltótársad (pénzváltó, kisbolt), személyes tapasztalat
2022. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de neked nem kötelező részt venned ezekben :) Dolgozni járj be és ne foglalkozz velük.
2022. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb munkahelyen vannak hasonló emberek. Rosszindulatú, mindenkin átgázoló végtermékek...Az a legdurvább, hogy általában ők vannak normálisként kiemelve,engem szinte mindenhol antiszociálisnak állítottak be ezek mellett.:( Beteg értékrendű világban élünk.
2022. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!