Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyvállalati állásinterjúra...

Nagyvállalati állásinterjúra férfiként hogyan érdemes felöltözni?

Figyelt kérdés
Ez az első komolyabb interjúm, beszerzői állásról lenne szó (irodai munka). Úgy tudom, itt azért nem szokás túlöltözni. Én ilyen fekete bugatti cipőt gondoltam felvenni, hozzá fekete farmer nadrág (nem a kiszakadt fajta, hanem az elegánsabb) és egy vastagabb szövetű márkás hosszú ujjúra (blézerem nincsen sajna, nem is az én stílusom), alá egy ingre. Igazából abban sem vagyok biztos, hogy számít-e, viszont azért szeretném, hogy komolyan vegyenek és ne az legyen az első benyomás, hogy nem az alkalomhoz öltöztem. Légyszi aki ért ehhez vagy volt több hasonló interjún segítsen!

2022. jan. 23. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Elegánsan, öltöny, nyakkendő, hozzá illő cipővel. Farmert felejtsd el. Blézered még jó hogy nincs, az női.
2022. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlöltözni tényleg. Ilyen laza elegansra gondolj, farmer, ing és egy elegans barna cipő, barna övvel, az ing betűrve.
2022. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Világos ing, sötét nadrág és elegáns cipő a minimum. Ha olyan a pozi, pl középvezetői vagy ilyesmi, akkor öltöny. De egy adatfeldolgozó poziba nem kell az öltöny, de ing és elegáns nadrág, cipő legyen. A fekete farmert meg a hosszú ujjú felsőt feletsd el, a bugatti cipővel együtt. És igen, számít az első benyomás kialakításában az is, hogy a pályázó hogyan van felöltözve.
2022. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3, a bugatti egy elegans cipőmarka, de ne zavarjon.


[link]

2022. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú ujjú felső gondolom pulóver, ha alatta van az ing. Szerintem ez teljesen rendben van, ha nem vezetői pozíció.


Ilyesmire gondoltál?

[link]

2022. jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1-es: Igazad van, az zakó, nem blézer. XD

#5-ös: Igen ilyesmire gondoltam. Nem vezetői pozícióra megyek, azért gondolom, hogy a laza elegáns elég.


Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2022. jan. 24. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Smart casual
2022. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4

Úgy tudtam, hogy az egy autó márka, de ma is megtudtam valami újat

2022. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!