Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor a 6.munkanapotok lesz,...

Mikor a 6.munkanapotok lesz, akkor előre/hátra szoktatok nézni az időben?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz pontosan? Én ilyenkor már arra várok, hogy vége legyen, de hat? Ugyan! Nyolc meg kilenc munkanap egyben.
2022. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

🇭🇺 Nekem volt egy két évem mikor tavasztól őszig minden nap két munkahelyen dolgoztam (2017/2019)!

🇭🇺 Igazából, ha az 5 naphoz vagy szokva, akkor ahhoz mérten fogod viszonyítani a dolgokat.

🇭🇺 Nekem nem volt fárasztó, élveztem amit csináltam - és mivel minden nap egyforma volt, minden nap munka volt, ezért nem is volt mit várnom :D

🇭🇺 Hisz nem volt szabad nap :)

🇭🇺 Így az érzés sem keringet :D hogy hiányolnám :)

🇭🇺 Mert nem volt mit :D

2022. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nap történjen bármi, akkor is megoldom, mert 2 napig senki hülyeségét, baját nem kell hallgatnom. Szerintem mindig az utolsó napomon vagyok a legproduktívabb, pedig max 5 órákat tudok aludni. Ugyanis országunkban 5 munkanapnál nem áll meg egy hét, és 12 óránál nem áll meg a munkaidő 😂
2022. jan. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Humor Herold ***** válasza:
Hát, hogyha a 6.munkanapomra készülök akkor inkább már csak lefelé szoktam nézni!
2022. jan. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!