Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a munkád? Mit dolgozol?

Szereted a munkád? Mit dolgozol?

Figyelt kérdés
És ha nem túl intim kérdés mennyit keresel? Úgyis anonim a válasz.. külföldön élek kölyök korom óta és ezért érdekel

2022. jan. 24. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Könyvtárban dolgozom, a munkámat nagyon szeretem és brt. 260 000-et keresek.
2022. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Hullaszállító és baleseti helyszínrendező vagyok, magyarul mikor elgurul a fej, és megtalálják a rendőrök én szedem össze a darabokat.

Napi 20-30 ezer a fizu + sok pótlék.kb mintha németben dolgoznék, de mégis itthon vagyok.

2022. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
A munkámat nagyon szeretem, viszont a céggel, aki foglalkoztat, már egyre több fenntartásom van. Könyvesboltos vagyok amúgy és nettó 170-et keresek.
2022. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Eleinte nagyon szerettem, futva mentem minden dologgal kapcsolatban a munkahelyen belül bárhová. Most az a helyzet, hogy az egész életemet kitölti, csak aludni és enni járok szinte haza, más után is dolgozok, amiket szereztem a munkám során “sérüléseket”, tapasztalatként fogom fel, holott azt adtam, amit kellett. Az emberek a cégen belül, nevetnek a fizetésen és a körülményeken, majd ilyenkor az ember azon nevet, ahogy ők ezt teszik.
2022. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Férfi prostituált vagyok. Hát elé szopás a melóm.
2022. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Hivatásos naplopó vagyok előző év júniusától kezdve, annyira hogy még álláskeresési járadékot sem vettem fel meg munkanélküli segélyt sem.
2022. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Ügyfélszolgálatos vagyok egy kisebb cégnél. Nem szeretem. Mondoton, unalamas, az ügyfelek nem tudnak helyesen írni, sokszor azt sem tudom milyen nyelven írnak. :D


A fizetésem "jónak mondható", nettó 250.000 forintot keresek.

2022. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Szociális terüllet, utálom, egy egyedülállónak a fizu "ecomatic" üzemmódban elmegy, de akkor valóban gazdaságosan kell üzemelnie.
2022. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Kereskedelemben dolgozom. Utálom, de nem is hiszem, hogy bármilyen munkát lehetne szeretni. Van benne igazság, hogyaz ember valójéban utálja azt, amitől függ. Az ember szabad akar lenni (normális ember, nem az idomított birka).

A fizetés is szar.

Eddig az összes munkám nyűg volt a nyakamon.

2022. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Mozdonyvezető. Szeretem, mert gyerekkori álmom is ez volt, Fizu meg attól függ épp mennyi az óraszám, abban mennyi a hétvége, ünnep stb. 410-470 között.
2022. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!