Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A MÁV mennyi idő után szokott...

Hisztynka kérdése:

A MÁV mennyi idő után szokott visszajelezni álláspålyázatnál beadott önéletrajzra?

Figyelt kérdés
Megpályáztam egy állåst a MÁV-nál. Utána érkezett egy visszajelző sablon email, hogy napokon belül visszajeleznek a döntésükről. Abban az esetben is értesítenek, ha nem sikerült?

2022. jan. 29. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve pályáztam hozzájuk, azóta is válaszolnak. :D


Nyilván pozíció függő. Nem mindegy, hogy takarítónak jelentkezel oda, vagy mérnökvezetőnek.

2022. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömet fél év után hívták interjúra, majd közölték hogy túlképzett (önéletrajz wtf?) de a közeljövőben lesz üresedés egy másik területen és hívni fogják a tanfolyam miatt. Na ez volt 3-4 éve és azóta is hívják.
2022. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy május 20-ig határidős állásra jelentkeztem, most visszanéztem, október 5-én jött a válasz hogy most nem engem választottak.
2022. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mozdonyvezetőnek jelentkeztem és egy hónapon belül hívtak. De nem tudtam %-ot számolni számológép nélkül, így nem vettek fel. Nem is egész szám volt pedig. 😂

1,76 vagy valami ilyesmi. De sose voltam matek zseni. De kb az az egy pont kellett volna pedig.

2022. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mi? ezt kérdezték, hogy 1,76 az hány százalék?
2022. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendes fizikai és matek feladatok voltak. Egy szövegesfeladatból kellet kilogikázni a dolgokat, és a végén százalékot számolni. Az eredmény lett valami ilyesmi. Ha egész lett volna, azt megoldom számológép nélkül, de így.
2022. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 29. 11:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt hiszem olyan 3-4 hét után jeleztek vissza, amikor pár évvel ezelőtt jelentkeztem a MÁV-csoporthoz. Igaz, kezdő mérnökként, olyan munkakörre, amire azóta is kb folyamatosan keresnek embereket, mert hiány van bizonyos okokból, amit mindenkinek a képzeletére bízok, mi lehet, nem nehéz kitalálni...

És ezt nem a vasúttal szembeni sértettség mondatja velem, mert egyrészt felvettek volna, de én köszöntem el tőlük még szerződéskötés előtt, másrészt azóta is ott dolgozom, csak másik cégnél :)

2022. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

MÁVhoz akarok én is jelentkezni, ismerősöm már ott dolgozik 8 éve, és mai napig 220 nettó a fizetése közlekedésmérnökként. A cégen belül a MÁVnál azt léptetik elő aki csókos, van kapcsolata, kapcsolattal akár 350-400 ezret is simán nettóban meg lehet keresni, de hallottam már 500 nettóról is.


Már keleti régióban is egy betanított munkás többet keres ennél, volt osztálytársaim rendőrként, targoncásként, pénztárosként többet fognak keresni mint én a közlekedésmérnök diplomával MÁVnál. Nem érdemes a MÁVhoz menni dolgozni, mert egy árufeltöltő többet kap 8 osztállyal.

2022. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök is szivárognak a mávhoz mozdonyvezetőnek, mert a rendőrségnél sokkal szarabb a helyzet.
2022. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!