Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otp bankhoz leadtam a jelentke...

Otp bankhoz leadtam a jelentkezésem mennyi idő míg esetleg jeleznek?

Figyelt kérdés
Leadtam a jelentkezésem fióki ügyintéző pozícióra online az oldalukon kitöltöttem mindent illetve önéletrajzot is csatoltam.Valaki adott már le így jelentkezést?Ha igen mennyi idő míg jeleztek?Nemleges döntést is közölnek?Igazából csak kíváncsiság és izgatott vagyok nagyon.Köszönöm előre a válaszokat.

2022. jan. 30. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Adtam be. 1,5 éven keresztül folyamatosan, több pozícióra is. Már rég dolgozom máshol, de visszajelzést még nem kaptam. Talán egyszer a 1,5 év alatt, nemlegest.
2022. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Dolgozzon Csányinak a halál, meg esetleg Mészáros... szereljen nála gáztűzhelyet. Robbanjon a kettő együtt.
2022. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Otp? Menekülj! :D
2022. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondja a varázsgömböm, hogy 30 nap. Míg esetleg jeleznek. Esetleg...
2022. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha behívnak, akkor az átlag 2-3 héten belül történik meg. Az ÁTLAG.


Nekem volt hogy novemberi pályázatra január végén hívtak. Mert átszervezés volt a cégnél.


Az egyik amire vártam meg mindennek megfeleltem volna, meg december vége óta hirdet. Januárban jelentkeztem, még mindig hirdet, de nem kerestek.. :D

Mondom akko' jó van akko'. Beadtam tegnapelőtt hasonló pozira, csak ott még komolyabb elvárások szerepeltek, tegnap már hívtak is. (mind2 nagyobb multi).

2022. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a fizetés?
2022. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!