Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Informatikai szakmai gyakorlatot kell találnom "sos", február 15-ig le kell adjam, vagy különben nem kapok idén diplomát.

3 hely közül vacilálok:

Magyar Kétfarkú kutyapárt helyi informatikus pozíció. Még nem kezdődtek el a tárgyalások, múlt héten hívtak hogy aktuális-e, majd ezen a héten fognak keresni valamiko egyeztetnir.

Home office szoftverfejlesztő cég. Ma átestem a 2. interjún, azt ígérik, hogy 80%, hogy időben elintézik a szakmai gyakorlati papírokat. Szerdáig viszont nem tudnak mondani semmit.

Helyi számítógép szaküzlet. Ma megyek oda egy elbeszélgetésre a tulajjal. Múlt héten telefonáltunk, azt mondta, hogy nem tartózkodik a gondolattól, mert más is volt innen náluk szakmai gyakorlaton, eddig csak jó élményei voltak. Konkrétumot viszont csak az interjúnál tudok meg.

Bizonytalan vagyok, mert mind 3 jól hangzik. A Home Office kényelmes és tényleg olyan munka, amit egyetem után is szívesen végeznék, de kezd szorulni az idő hurokja, a számítógépes szaküzlet elég "chilles" és kijárni otthonról is jó dolog, nem penészedik be az ember. És valószínűleg gyorsan elintézhetem a papírokat. Viszont nem biztos, hogy sokáig maradnék. Az MKKP pedig eléggé poénnak hangzik, akár egy kezdetleges politikai pályát is lehetne belőle kezdeményezni későbbiekben, bár itt is az idő kérdés, hisz még semmi konkrétumot nem tudok.



2022. jan. 31. 09:50
A kérdező szavazást indított:
MKKP
Home Office programozás
Helyi számítógép szaküzlet
22 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:

Ha tudtok indokot is írni, azt megköszönném.

+1 kérdés: Azért menjek el a mai számítógép szaküzlet interjúra? Mit mondjak, hogy szerdáig legyen haladékom, ha a home office munka mégsem jönne be.

2022. jan. 31. 10:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el a maira és kérj pár nap gondolkozási időt.

Sosem árt ha több lehetőség közül lehet választani.


Látatlanban a számítógép szaküzletet választanám mert ott tudnak a leggyorsabban papírmunkát intézni.


Programozással ha nagy a céghez jelentkeztél nagyon el tudnak csúszni a határidővel a sok bürokratikus kör miatt.

2022. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!