Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veszprém balluffról mit lehet...

Veszprém balluffról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek tesztet írni. Operátori munkára jelentkeztem.

A kérdéseim a következőek lennének: milyen típusú tesztre számítsak?

Mondták,hogy ha valaki továbbjut addig a pontig,hogy beviszik a gyárba és összeszerelni kell amivel ott dolgoznak azt hogy kell elképzelnem?

Izgulok picit mivel nem voltam még soha ilyenen. Mivan ha megbukok?



2022. febr. 8. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Betanított munka, min aggódsz?

A helyesírásod alapján kb biztos h felvesznek. Öltözz fel normálisan, tűnj céltudatosnak, magabiztosnak, érdeklődőnek, a hr-es ez alapján dönt, nem a fáradt teszt szerint, amit egy 10 éves is meg tudna csinálni ilyen helyeken.

2022. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam! Köszönöm.

Izgulósabb típus vagyok sajnos.

Elég "zárkózott" vagyok egy IDEIG.

Ez okozhat gondot? Magamat ismerve biztos, hogy nem úgy fog menni ahogyan azt tervezem.

Tesztírásnál mikre számíthatok? Matematikai egyenletek,osztás-szorzás,összeadás-kivonás, ilyesmik?

Bocsi, hogy itt értetlenkedek.

2022. febr. 8. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis matek, logikai teszt nem vészes. Próba forrasztás lesz, nem összerakas. Dolgoztam ott, jó volt, csak kirugtak xd
2022. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!