Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogy oldja meg?

Ki hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
Mikor a főni nem enged szabira,hogy oldjátok meg? Mindenki kamu betegséggel betelefonál? Vagy van más ötletetek is? 😁 Igen,én is azt akarom tenni,csak kiváncsi vagyok,hogy toltok ki a főnivel. ☝️😁

2022. febr. 9. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt olyan, hogy ne engedett volna el. Csak időben kell szólnom.
2022. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elenged, mondjuk egyik naprol a masikra nem szoktam szabit kerni, de ha SOS indokom lenne, valoszinuleg elengedne. Kamubetegseget nem mondanek elutasitott szabikerelem utan, mert az total egyertelmu. Akkor mar inkabb nem kernem ki a szabit eleve, ha tudom, hogy nem fog elengedni ugysem, es ugy jelentek beteget.
2022. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondják, nem mehetek, akkor inkább semmit nem teszek, mert ha pont akkorra jelentek beteget, az igencsak átlátszó. Olyan volt már, hogy egy munkahelyet (étterem) kiismertem, és jól tudtam, hogy egy adott napra úgyse adnának szabit, mert hogy forgalmas időszakban vagyunk. Koncertjegyem volt. Így rá se kérdeztem, hanem kapásból beteget jelentettem, és hogy minél hihetőbb legyen, nem csak aznapra, hanem az előtte és utána való 3 napra is.
2022. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Isti22 ***** válasza:
Ha nem tud elengedni, akkor bemegyek dolgozni. Ez nem opció? :)
2022. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én egyszerűen nem megyek be, mikor legközelebb bemegyek felajánlom, hogy írja ki igazolatlannak, adjon fegyelmit! ki a f@ cct érdekel!
2022. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!