Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Óvónőként hogy oldhatom meg a...

Óvónőként hogy oldhatom meg a bulizást? Elsősorban fiatal óvónők, tanárnők véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy nagyon fiatal vagyok még és szeretnék bulizni úgy, mint a barátaim, de félek hogy nem szórakozhatok, mert akkor kinéznek az idősebb óvónők, meglesz rólam a véleményük. Ráadásul kisvárosban lakok, itt mindenki ismeri a másikat és mindent tudnak mindenkiről, meg olyanokat is amik nem fedik a valóságot. Nagyon szeretem az elektronikus zenét, szívesen járnék olyan bulikba, de annyira előítéletes az emberek zöme, hogy egyből azt hinnék, hogy drogozok... Teljesen tiszta vagyok, soha nem csináltam semmit, szimplán csak a zene és a tánc rabja vagyok.

2022. febr. 12. 17:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Ideje felnöni!
2022. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne járhatnál bulizni ha közben nem viselkedsz vállalhatatlanul és el tudod látni a munkádat (nem késel stb)? Aki otthon egyedül piázgat csendesen, semmivel nem jobb nálad.

Ha valaki pletykál rólad, számon kell kérni, amúgy meg ne törődj velük. Gondolom nem tolonganak az óvónők, nem fognak kirúgni a bulizás miatt.

2022. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Haha. 23 évesen ne menjek bulizni? Eddig éveket hagytam ki. Nehogy már ennyi ne járjon nekem... Netán te sem buliztál soha életedben?
2022. febr. 12. 17:16
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy, mit gondolnak rólad a vénasszonyok?
2022. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ!

Természetesen nem viselkedem vállalhatatlanul, csak az a zene amit én szeretek, sokakban téves elméleteket szőhet,mint pl biztos drogozok. Miért ne lehetne szeretni az elektronikus, drogos zenét tudatmódosító nélkül? Egyetértek, lehet hogy ők meg otthon borozgatnak, csak az a falakon belül marad.

2022. febr. 12. 17:19
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, sajnos tartok a negatív diszkriminációtól.
2022. febr. 12. 17:19
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan menj buliba, aztán ha valaki beszól emiatt, azt hívd legközelebb magaddal.
2022. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%

"Netán te sem buliztál soha életedben?"


Hát én nem vagyok óvónő (csak nő) de én pl soha életemben nem buliztam 1x se és lám itt vagyok megvagyok.

2022. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Honnan tudnák, akik téged megszólnak, hogy te hova jársz és ott milyen zene van? Maximum ha ők is oda járnak, akkor meg már nem szólhatnak meg.
2022. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Na ezért sz@r kisvárosban lakni. Költözz el.
2022. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!