Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit választanátok? Maradni...

Mit választanátok? Maradni egy munkahelyen, ahol nem érzed jól magad és kicsinál a kollégád vagy váltani, de kockázatos, hogy milyen lesz ott ?

Figyelt kérdés
Hiába beszéltük már meg, nem változik soha a helyzet

2022. febr. 12. 18:04
A kérdező szavazást indított:
Maradni
Menni
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően menni, de attól is függ milyen céljaim vannak éppen, esetleg kötelezettségeim. Pl. volt hogy a pénz miatt maradtam csak egy sz-r helyen, mert muszáj volt, de kiszámoltam meddig legyen a határ és fel is mondtam amikor eljött az idő.


Hosszútávon nem maradnék semmiképp, pár hónap maximum.

2022. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én maradtam, kár volt, mert ők küldtek el végül...
2022. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Mondd neki, hogy tudod a mocskos kis titkát.
2022. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy visszavágsz, vagy lelépsz.
2022. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért csinálna ki a kollégád? Szólj a főnöködnek, hogy nem bír magával, még jobb, ha a HR-nek.
2022. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az a kolléga a főnök kedvence, és kisfőnöknek hiszi magát, akkor hiába szól a főnöknek.
2022. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a pénzt szoktam nézni. Oda megyek ahol épp több a fizu. Ha valaki rám száll akkor vissza szólok, nem szokott érdekelni mások véleménye.
2022. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

MENNI MENNI MENNI mindenképpen, ez a tipikus toxikus munkahelyi környezet. Ez a lelkedet csinálja ki, még úgy is érdemes váltani, ha a fizu kevesebb.

De az is könnyen lehet, hogy az új helyen többet kapsz.

2022. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak egy opció van. Menni. Ez a kolléga ha nem úgy, akkor máshogy fog kicsinálni. Hogy miért, azt csak te tudod. Ha itt rosszul érzed magad, a következő helyen biztosan jobb lesz minden. De ha ott sem, akkor még mindig ott a próbaidő, amikor is szó nélkül mehetsz tovább, megindokolnod sem kell.
2022. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!