Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan bírjam ki 3 hónapig a...

Hogyan bírjam ki 3 hónapig a gyári munkát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Öt és fél hónapos munkanélküliség után, úgy döntöttem, hogy végül beadom az egyetemre a jelentkezésemet, de sajnos addig kell a pénz. Végül egy tetves gyárban bírtam csak kikötni. Itt voltam diákmunkán is, gyűlölöm, régen is többször majdnem elsírtam magam, ma is vagy 5x majdnem elsírtam magam. Gyűlölöm. Május 10-ig tervezek max. maradni, hogy legyen pénzem egyetemre, de addig mégis hogyan kellene kibírnom? Borzasztó unalmas.

2022. febr. 16. 17:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%
Kérdezd meg a többi tetves ott dolgozót.
2022. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom az ott dolgozókkal, csak magát a gyári munkát utálom.
2022. febr. 16. 17:58
 3/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
48%

Például kapj az eszedhez.

3 hónap az konkrétan semmi. Sírni emiatt...? Te valami lelkibeteg vagy, vagy ilyesmi?

2022. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Lazy Lover ***** válasza:
97%
Elmondom az ismerőseim 99 % a gyűlöl be járni a munkahelyére de pénzből élünk ha ennyire utálod keress mást
2022. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez az idő remek motiváció lesz az egyetemen. Ha éppen nem veszed komolyan a sulit, akkor gondolj erre az időszakra, illetve arra, hogy diploma nélkül ez a sors vár rád. Mondjuk én 12 éve dolgozok egy tetves járműipari gyárban mérnökként, én szeretem.
2022. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%
Majd ha elvégzed az egyetemet és találkozunj akkor légyszíves egy nagy colá és két sajtbureszt adj. Mert a tetves gyári fizumból ennyire telik :)
2022. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Még mindig nem a gyári dolgozókkal van bajom, hanem a gyári munkát utálom végezni.
2022. febr. 16. 18:16
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

fuh, 3 hónapig olyat kell csinálnod, amit utálsz... nyau-nyau... :D


Egyelek meg, adjak zsepit? Bocs, de erre mit mást lehet mondani :D


Szállj le a földre, és ne sajnáltasd magad. Lehetőséget kaptál dolgozni és tanulni. Légy egy kicsit pozitívabb, szedd össze magad. Az egyetem után is lesznek olyan részei a munkának (bármilyen munkának!!!), amit majd nem szeretsz. És az egyetemen is lehet majd olyan tárgyad, amitől a frász kitör. Haj-rá, haj-rá!

2022. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Humor Herold ***** válasza:
65%
Hát majd néha elsírod magad és pikk-pakk elrepül az a 3 hónap.
2022. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy utána miből tervezed élni míg tanulsz? 3 havi gyárimunka fizetésből?
2022. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!