Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak? Nem vettek...

Mit csináljak? Nem vettek fel, és minden kedvem elment az élettől.

Figyelt kérdés
1 hete jelentkeztem egy nagyon szuper pályakezdő pozícióra. Jó fizuért, kötetlen munkaidő, és érdekes is volt. Kitöltöttek velem egy full egyszerű tesztet, amit tök simán elb*sztam. Izgultam, leblokkoltam. Még bíztam benne, hogy így is hátha felvesznek, de nem vettek fel. Így viszont mindentől elment a kedvem. Tanulnom kéne de nemtudok. Egyszerűen ez lett volna a tökéletes első munkahely egyetem után. A munkahely. És nemjött össze, elszúrtam. Még egy ilyen lehetőség biztosan nem lesz...

2022. márc. 7. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy majd lesz jobb munkahelyed!
2022. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát, tízhatod meg tízhatod, az b.szhatod. Ez a vonat már elment, jobban kellett volna koncentrálni a tesztnél. Én is azt mondom, majd lesz jobb. Én pl anno pályakezdőként nagyon akartam volna könyvvizsgáló lenni. Be is hívtak interjúra az egyik nagy céghez, ahol aztán én is jól leblokkoltam, kb köpnyi nyelni nem tudtam. Persze hogy még hazafele menet felhívtak hogy sikerült meggyőznöm a produkciómmal őket - hogy ne engem válasszanak. Aztán úgy alakult hogy felvettek egy másik helyre dolgozni, más munkakörbe, ami utólag sokkal jobbnak bizonyult. Szóval, az élet biztosan tartogat neked valami jobbat, ha nem zárkózol be.
2022. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kár ezen idegeskedni! Tavaly én is azt hittem, hogy milyen jó állást fogtam ki, jó fizetés, plusz béren kívüli juttatások céges busz is a közelben vett fel stb, de olyan köcsög kollégákat fogtam ki, hogy 2 hónap után otthagytam.

Most ugyan kevesebb a pénzem, de jó csapat, főnök se baszogat, és nem undorral megyek dolgozni.

2022. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3. Interjún vettek fel, ott sem volt egyszerű a teszt
2022. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!