Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A tudtára adjam, hogy tetszik?...

A tudtára adjam, hogy tetszik? Hogyan?

Figyelt kérdés

Egyetemi gyakorlaton vagyok és megtetszett egy nálam pár évvel idősebb srác, aki ott dolgozik, ahol én éppen gyakorlaton vagyok.

Ismerősnek jelöltem facebookon és visszajelölt. Jegygyűrűje, esküvői képe, stb. nincs (persze ez még nem jelenti azt biztosan, hogy egyedülálló). El tudom képzelni, hogy sokan odáig vannak érte... A szakmai érdeklődési területünk hasonló. Kb. 3-4 év lehet köztünk az ő javára. Lépjek bármit vagy engedjem el?



#munkahelyi ismerkedés #kezdeményezés lányként
2022. márc. 8. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Ejtsd el a zsebkendőd amire felírtad a telószámod.
2022. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennél bátortalanabb vagyok sajnos...
2022. márc. 8. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek beszélgess vele szakmai témáról.
2022. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Még ne add a tudtára. Inkább állj neki haverkodni, így kiderülhet van e valakije. De ne kérdezz rá. Csak mondjuk ha meséled mit csináltál hétvégén, majd ő is mesél róla, akkor előbb utóbb csak megemlíti, hogy a párjával csinált valamit. Persze ha van neki.


De ha van olyan kollégád aki jobban ismeri, onnan is lehet informálódni. Csak ne feltűnően 😉


Én csak akkor mutatnám ki, ha tuti, hogy lehet is belőle valami, mégiscsak munkatárs.

2022. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!