Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap fel akarok mondani...

Holnap fel akarok mondani mivel kevés az órabér, elég ha megköszönöm , hogy felvett próbaidőre dolgozni?

Figyelt kérdés

Áruházi munka a keleti régióban, ahol alig van pénz...

Próbaidőn vagyok napi bejelentéssel a hétig.



Hétfőn kezdtem azzal a feltételekkel, hogy 1 hónapra 200-220.000Ft kapok kézhez és fejben számolgattam nettó 1000Ft/h jött ki 20-22 nappal. 10 órában


És akkor mondta, hogy hétvégén is szombaton is be kell menni akkor 10e Forintot ad.


Nem tudom tisztázni vele, de gondolom egyben ennyit add ami olyan 715Ft/h órára jönne ki.


Ennyit meg 5 éve is kerestem és akkor is kevés volt.


Az érvelése az volt, ha beindul az új üzlet akkor többet add és az se jönne ki 1000Ft-ra az órabér.


Győrben dolgoztam és ott 1500Ft alatt senki nem dolgozott...



2022. márc. 16. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet át akart baszni ezzel a nagy pénzzel.
2022. márc. 16. 20:56
 2/4 Girlll3 ***** válasza:
100%
Amíg nincs új, csak jó lesz. De ha van más kilátásban, indoklás nélkül búcsút inthetsz.
2022. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs új minek mondanál fel? Amúgy miért nem a kezdés előtt számolgattál fejben?😂
2022. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megdumáltuk, kicsit más az órabér, mert a szombat másss...
2022. márc. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!