Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyugalom az élet betegsége?

Nyugalom az élet betegsége?

Figyelt kérdés
Bármilyen helyzet adódik a munkahelyemen, mindenki nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott, viszont a problémákat mindig annak kell megoldani, aki érzékeli ezeket, foglalkozik velük. Teljesen mindegy, hogy milyen értékeket mutatsz, mit raksz le az asztalra, mert csak az számít, hogy alkalmazottként vagy könyvelve, aki fizetést kap, aztán ennyi. Minden egyes nap mosoly, amiért meghalunk. A nyugodtság, fejlődésre és boldogságra ösztönzi az embert?
2022. márc. 30. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az.
2022. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
He? Nem ertem az osszefuggest a mondataid egyes reszei kozott. En pl. nyugalomban produktivabb es hatekonyabb vagyok.
2022. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van???? Az a bajod, hogy az kapja a feladatot, aki a legtöbbet pörög rajta??? Szerintem ez logikus, mert ő benne a legmotiváltabb, ötletei lennének. Vagy rosszul értem???
2022. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rébuszokban beszélő őrült.
2022. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!