Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok tanácsot adni,...

Tudnátok tanácsot adni, hosszú idő után hogyan zökkenjek vissza a munkába?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve nem dolgoztam, utáltam az előző munkahelyem ezért is jöttem el onnan, volt egy csomó tartalékom, különösebben nem rendített meg hogy épp nincs munkám. De most hosszú idő után újra megyek dolgozni, ráadásul nem is feltétlen olyan munkát fogok végezni amit szeretnék, de ideiglenesen, ugródeszkának jó lesz.


Eléggé stresszelek miatta, örülök, bár örülök hogy lesz végre újra valami, lesz fizetésem, de eléggé félek attól hogy nehezen fog menni a munkába visszarázódás. Félek az új közegtől is kicsit, meg hogy mennyire fogom bírni.


Tudnátok jó tanácsokat adni, hogy hogyan lehet a lehető legjobban és leggyorsabban visszarázódni? Hogyan lehet könnyen beilleszkedni/könnyen beleszokni az új környezetbe?



2022. ápr. 8. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 7 éve nem dolgozom, majd jól ellátlak tanácsokkal a gyakorin.
2022. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 after stroke ***** válasza:
100%
A hídon akkor kell átmenni, amikor odaértél. Szóval ne stresszelj előre olyan dolgon, amin lehet, hogy tök fölösleges. Visszazökkenni meg egyáltalán nem nehéz. Az ember a szokásuk rabja. Az, hogy reggel fölkelsz és bemész dolgozni, 21 nap alatt ugyanúgy szokásoddá válik, mint az, hogy kitörlöd a hátsódat, ha végeztél a Wc-n.
2022. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült visszazökkenned?
2022. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!