Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet ellenállni egy...

Hogyan lehet ellenállni egy nagyon vonzó munkatársnak?

Figyelt kérdés
borzasztóan tetszik…. de nem lehet köztünk semmi mert azzal az állásunkat tennénk kockára
2022. ápr. 19. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak abban az egy emberben kell látni a potenciális partnert. Nyitni kell "külsős" emberek felé. Ha már lesz párod, akkor nem fogsz vele foglalkozni. Persze ez csak abban az esetben igaz, ha mindkét fél egyedülálló. A másik lehetőség a munkahely váltás.
2022. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Én is így vagyok. Próbálom gusztustalannak elképzelni az illetőt, pl. hogy túrja az orrát és eszik is belőle, meg ilyen képekkel társítani, olyankor kicsit alábbhagy a lelkesedésem. Illetve próbálok nem rá nézni, külön menni szünetre, minimálisra szorítani a beszélgetést, csak a munkáról. Nálam nem opció a más meló (nincs a környéken). Szerencsére ő is távolodik. Nagyon fáj, de felnőtt nő vagyok, uralom kell az érzéseimet. Elmegyek délutánonként motorozni, az kikapcsol.
2022. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Miért tennétek kockára az állásotokat azzal hogy összejöttök?Nem kell 0-24-ben nyalni-falni egymást kötelezően munkahelyen is,ha ugyanúgy végzitek a dolgotokat nem mindegy?

Vagy Trónok Harcát szégyenítő politikai játszmák zajlanak a munkahelyen amiatt tiltott lenne az ellenséges klán tagjaihoz való vonzódás?

2022. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerűen csak örülj neki, hogy vonzó emberrel dolgozol és kész.

Nem baj, ha az ember NEM kaphat meg mindent és mindenkit!

2022. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hanna S ***** válasza:
100%

#4

Nem baj, csak néha fáj.

2022. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!