Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Középkorú munkavállalóknak...

Középkorú munkavállalóknak kell tartania a fiataloktól?

Figyelt kérdés

20 éve dolgozom egy cégnél, úgy gondolom, mindig van mit tanulnom, van hova fejlődni, Nagyon jók a visszajelzések a vezetőség részéről is idáig. De jönnek az új munkaerők: fiatalok, tele energiával, friss tudással, diplomával, több nyelven beszélnek és én mint egy kis porszem, úgy érzem magam. Hiába a tapasztalat, a sok gyakorlat, nem beszélünk egy nyelvet. Sem tisztelet, sem elhivatottság nincs, csak a pénz hajszolása és a karrier mindenek felett.

Néha annyi ilyen túltanult jelentkezik a helyemre, hogy már felmerült bennem, nem jobban megérné őket kifizetni, akik amúgy is jönnek-mennek, gyorsan betanulnak, mint engem ennyi év után? Elbizonytalanodtam, mert rosszul esik ez a fajta "kirekesztés" a saját, 18 éves korom óta szeretett munkahelyen, ahol már annyi ember cserélődött az évek során. Ez elég speciális munka, ezért sem szeretném kiírni, de én már közel 40 évesen egy érettségivel nem tudnék máshol elhelyezkedni.


2022. ápr. 19. 22:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor mi tart ott?"


Na VAJON mi. az hogy annyira kapkodnak utánam mindenütt hogy azt se tudom hova menjek, az tart itt. Bonyolult a képlet mi?

2022. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

"Már ahol van. itt én soha ilyet nem láttam. Van egy munka van egy bér, jó vagy nem jó. "


Én meg ilyent nem láttam. Tőlem kérdezték mindenhol a bérigényem.

2022. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
27%

menj el a közigbe, vagy BÁRHOVA ahol bértábla van. Aztán ott próbálj te bértárgyalni.


De menj el akár a teszkó lidl aldi spar penny máv posta volán stb helyekre ahol meg ajánlott bér van (és vagy jó vagy szevasz)....


Hol élsz te?

2022. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fasz akar elmenni a közigbe? Menjen az a közigbe, aki máshoz hülye. Bocs.
2022. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
31%

Lidl pont tök jó példa, jók a bérek az alja munkakörökben is, de a szellemi dolgozóikat azért méginkább rendesen megfizetik.


Nem kell játszani a hülyét, nézz fel indeedre, nézd meg nyugodtan, milyen fizetések vannak. Aztán majd rájössz, hogy te vagy a balek

2022. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartok a fiataloktól és megtanulom tőlük az újdonságokat.

Nincs belőle gond, hogy azapjuk lehetnék.

Versenyszektorban dolgozom úgyhogy a bérem alku tárgya és ha nem tudunk megegyezni megyek máshova.

2022. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj. Itt is megadják a nettó 300-400-at annak, aki nem egy ebihal szellemi szintjén mozog.


Meg ahogy látom, a Tesconál is:

[link]


És a metronál is:

[link]



Igen, egy igazi szakember keres ennyit mindenhol kb. Egy könyvelő, targoncás vagy bármilyen más szakember. Az utcáról összeszedett szerencsétlen, aki még a bérét sem tudta rendesen bepötyögni és a munkakörét sem tudta helyesen leírni, az mi a faszt csodálkozik a 190-es nettón? Örüljön, hogy még van munkája, ha nem tanult.

2022. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

" az mi a faszt csodálkozik a 190-es nettón? „


Hhahahahahahhahahhahaahahaahhahahahahahahah!!!!



BÁR ANNYI LENNE A NETTÓM!!!



230 a BRUTTÓM!

Nézd meg ennek mennyi a nettója!


190 nettó? Kit kell leszopni érte? megyek oda!


több tízezerrel alatta vagyok!

2022. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ja és azt magyarázza el nekem valaki hogy ígérhet egy cég NETTÓT a hirdetésben? Hát honnan a kékeres lókolbászból tudja mennyi lesz a nettóm? Tudja előre milyen adókedvezményre vagyok jogosult, hány gyerekem van, gondozok-e idős hozzátartozót, van-e egészségkárosodásom, stb stb-ezeket tudja rólam előre? Mert mind mind nettót befolyásoló tényezők...

Gondolkodni kéne.

2022. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Munkaidőben sírni, hogy kevés a fizetés érdkes dolog.

Kommentelés helyett ha dolgoznál lehet előrébb jutnál.


Tudom én sem dolgozom épp de nem 190 nettóért teszem hanem a háromszorosáért.

2022. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!