Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen kezdeni csak...

Munkahelyen kezdeni csak hónap elejétől lehet?

Figyelt kérdés
Ha szeretnék munkát vállalni valahol, de pl a hónap 15. napján kezdenék dolgozni, akkor az 1. havi fizetésemet úgy utalnák (elképzelésem szerint), hogy félhavi fizetést kapnék. Ilyen van egyébként, vagy mindenhol igyekeznek arra menni, hogy hónap elején kezdjen az illető?
2022. máj. 5. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármikor lehet.


Nyilván ha kell nekik az ember, akkor kezdhetsz a leghamarabb, amikor neked, is megfelel, és a papírok rendezettek.


Én amikor kezdtem mostani helyemen, négy napot dolgoztam abba a hónapba. Értelemszerűen 4 napi fizetést kaptam arra a hónapra.

2022. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nyilván napra arányosan kapod meg a fizetésed az adott hónapra.
2022. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet kezdeni, ez csak tőlük függ. Egy nagyobb multinál, ahol a mérete meg a több belépő miatt muszáj a szervezettség, inkább kijelölnek egy napot (jellemzően hónap eleje), amikor a belépők jönnek, de ez se szentírás, tényleg a cégtől függ.
2022. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, bármikor lehet kezdeni.
2022. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!