Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A diákmunkások zöme elfogadhat...

A diákmunkások zöme elfogadhatónak tartja a nettó 1150-1500 forintos órabért? És mi ebben a hír? SOKSOK dolgozó felnőtt nem diák is abszolút örülne ennek!!Nekem felnőtt dolgozóként nincs 1200 a nettó órabérem!

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 5. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

És ki nem szarja le? Egyébként mi a kérdés?

Mellesleg a diákok többsége 4 órában dolgozik vagy csak szezonálisan, te meg gondolom, főállásban. Tehát jó eséllyel kevesebbet keresnek így is.

2022. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Senkit nem érdekel mennyi az órabéred. Ha nem tetszik, akkor dolgozz máshol!
2022. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert te szarul keresel azért keressenek szarul a diákok is? Én egyetemista vagyok, már gyakorlatilag elvégeztem az alapszakot, 1700 nettót keresek. Ez is diákmunka. Teljesen normális hogy valaki nem akar gombokért elmenni dolgozni, pláne hogy minden rohadtul drágul.
2022. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt dolgozóként elég low szintű melód lehet. Amúgy neked is lehet tanulni és közben diákmelózni, ha az jobban tetszik.
2022. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igazad van. Én diákmunkákkal 1500 Ft-os órabérben szoktam dolgozni (alkalmi munkákkal, de 8 vagy 16 órákat egyszerre), és kiszámoltuk, hogy több az órabérem, mint az egyik szülőmnek, aki több diplomával dolgozik egészségügyben.

Persze én nyilván örülök a pénznek, de ez valahol elszomorító - és nem a diákok miatt, hanem mert rengeteg tisztességes munka nincs rendesen megfizetve. A munkáltatók meg örülnek, hogy a diákok után nem kell annyit adózni…

2022. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Diaknak elmegy az 1500, de aki albiba lakik, kocsija van stb elni is akar annak lofsz. 2ezer alatt nem meloznek de ink 2500alatt
2022. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Az a trükk, hogy nem kell albiban lakni. Legalábbis nem egyedül...


Egyébként az 1200 szerintem tök jó.

2022. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb az a trukk h jol kell keresni. Lakotars nemkell
2022. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!